reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciekawy pomysł dla bezrobotnych

Dołączył(a)
22 Wrzesień 2008
Postów
2
Zapraszamy wszystkie osoby niepracujące, wychowujące dzieci, pragnące powrócić aktywnie na rynek pracy.Zapraszamy wszystkie osoby bezrobotne lub nieaktywne
zawodowo z województwa łódzkiego na szkolenie: Profesjonalny
Pracownik Biurowy. Kurs jest całkowicie bezpłatny (finansowany przez
UE), trwa rok, w programie jest kurs języka angielskiego (możliwe
różne poziomy, 120 godzin), kurs komputerowy, kurs obsługi biura.

Zajęcia odbywają się w Łódzkim Domu Kultury, który jest w pełni
przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Uczestnicy dostaną zwrot kosztów transportu, dodatki szkoleniowe,
dla soób posiadających dzieci zapewniona jest opieka nad dziećmi w
czasie trwania kursu.

Startujemy w połowie października.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 0 665 888 488 lub 42 633 59 20
 
reklama
Hej czy macie moze namiary na jakas sprawdzona nianie? Moja corcia ma 6 mcy wiec niedlugo musze wracac do pracy:-(

Pozdrawiam
 
Hej .Ja wlasnie szukam zajecia jako niania.Mam 20 msc synka i czas juz wrocic do jakiejs pracy.Naszym synkiem zajmuje sie maz wiec moge spokojnie zajac sie innym maluszkiem.
 
dominika ja potrzebuje kogos dorywczo do pawła. powiedzmy dwa razy w tygodniu, na dwie trzy godziny. pozniej bede potrzebowała czesciej. jesli jestes zainteresowana to napisz na priv. mieszkam na zielonym romanowie i w gre wchodziłby twoj dojazd do mnie.
 
witajcie dziewczyny :)

Rusza w Łodzi projekt-"Mama Kreatywna Mama pracująca"

Adresatami projektu są mamy powracające na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dzieci, oraz te, które chcą dopiero rozpocząć swoją karierę zawodową.
Projekt obejmuje swoim zasięgiem Łódź oraz powiat zgierski i tomaszowski.
Kobiety, uczestniczące w projekcie wezmą udział w szkoleniach z zakresu: promocji zdrowia, edukacji alternatywnej, psychoedukacji; ponadto, w warsztatach oraz skorzystają z konsultacji z doradcą zawodowym.


więcej na www.mamakreatywna.pl
 
chciałam was zainteresowac i zachęcić do udziału w ciekawym i co ważne :) darmowym projekcie Mama kreatywna- Mama pracująca -szkolenia, doradztwo,coaching.
(udało sie i jeszcze mozecie sie zgłaszać)


Rekrutacja właśnie trwa-
Nabór do pierwszej edycji projektu „Mama kreatywna – Mama pracująca” (01.06.2009 – 31.10.2009) trwa do 29 maja 2009r.

Adresatami projektu są mamy nie majace zatrudnienia (lub, które stracą pracę po urlopie macierzyńskim/wychowawczym) powracające na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dzieci, oraz te, które chcą dopiero rozpocząć swoją karierę zawodową.
Projekt obejmuje swoim zasięgiem Województwo Łódzkie



Więcej informacji znajduje się na stronie
www.mamakreatywna.pl


Projekt Mama kreatywna-Mama pracujaca realizwany przez Instytut Spraw Obywatelskich jest współfinasowany przez Europejski Fundusz Społeczny​
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Projekt jest naprawdę super, potwierdzają to uczestniczki I edycji. Zachęcam do zobaczenia ich wypowiedzi na stronie:
www.mamakreatywna.pl

Tymczasem, ruszyła II edycja szkoleń. Rekrutacja trwa do końca września!
Zapraszam :)
 
reklama
Do góry