reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciekawy pomysł dla bezrobotnych

akurat to trzy niezależne posty :). A szkolenia polecam tym bardziej,że bezpłatne. Myślę,że mamy biorące udział w szkoleniu podpiszą się pod tym zaproszeniem
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie szczerze czy chciałybyście skorzystać z ofert malowanie postaci bajkowych na ścianach dla waszych dzieci.
Malowałam u swojej córki w pokoju,także u koleżanki.Znajomi mówią ,że nawet mi to wychodzi.I zastanawiam się nad dorobieniem.
Przedstawię wam kilka rysunków,na razie mam tylko tyle,wy proszę napiszcie czy interesowałoby was coś takiego.Tak to wrzucę gdzieś ogłoszenie i może znajdę kogoś chętnego,na razie zbieram informacje.

Dziękuje bardzo za informacje.
 

Załączniki

  • Kopia pokój 001.jpg
    Kopia pokój 001.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 154
  • pokój 001.jpg
    pokój 001.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 98
  • pokój 003.jpg
    pokój 003.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 92
  • auto.jpg
    auto.jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 93
  • auto2 006.jpg
    auto2 006.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 89
Mija masz spory talent gdyby nie spora odległość 1 klientkę byś już miała
na pewno trafi się sporo rodziców którzy będą chcieli takie i inne rysunki w pokoju swoich pociech
 
Hej
Mysle że zto naprawde dobry pomysł :)
Ja neistety teraz nie planuje remonciku bo u dziewczynek mam tapete z kolorowymi misiami ;)
Ale kto wie może kiedyś ;)
Pozdrawiam
 
Malowidelka slicznie, i na pewno znajdziesz chetnych na wykonanie ich w pokoikach dzieciecych :tak:
 
reklama
Do góry