reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CIEMIACZKO i wszystko na jego temat

reklama
zatroskanamama moja mała urodzila się z ciemiączkiem 0,5x 0,5 cm. Zarosło jej w wieku 12 miesięcy i od tamtej pory nie podajemy wit D3.
Nie stresuj się i lepiej nie czytaj wywodów na ten temat bo wiem z wlasnego doświadczenia że wtedy strach jest jeszcze większy.
Najważniejsze żeby podczas każdej wizyty dziecko miało pomiar kontrolny przyrostu główki...nawet sama możesz mierzyć w domu taśmą krawicką przecież:) jak rośnie jest ok:) najważniejsze żeby szwy czaszki nie zarosły bo to one w głównej mierze pozwalają główce rosnać żeby mózg miał miejsce...mimo małego ciemiączka:) moja mała rozwija się normalnie i główka rośnie:)
więc głowa do góry kochana. Kontrolować i nic więcej.Pozdrawiam!
 
Dzień dobry. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat ciemiaczka które nie pulsuje. Czy to normalne że ono nie pulsuje? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Do góry