reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciemiączko

reklama
A u nas dla odniamy sie szybko zrasta ciemiaczko i teraz zastanawiam sie czy uda sie zrobic usg główki. W kazdym razie jutro sie przekonam.
Co do pulsowania to to jest normalne.
 
No i po badaniach... Okazało sie przy okazji ze Julka ma podwyższony poziom ALP. Prawdopodobnie vit D3 sie nie przyswajała.
 
Zmieniamy na wit D2... To jest jakas odmiana, która nie magazynuje się w wątrobie. A ALP to fosfataza alkaliczna, było robione przy okazji badania krwi. Enzym wątrobowy.
 
wrteszcie wrocilam po swietach ;D
Kunda to tak jak u nas. Filip ma juz ciemiaczko 0,5-0,5. dlaczego idziecie na usg glowki?? my tez bylismy,pomimo tego,ze neurolog mowil,ze nie da sie zrobic ze wzgledu na male ciemieczko. ale udalo sie chyba dzieki dobremu sprzetowi. Filip ma torbielke w glowce.
 
wrteszcie wrocilam po swietach ;D
Kunda to tak jak u nas. Filip ma juz ciemiaczko 0,5-0,5. dlaczego idziecie na usg glowki?? my tez bylismy,pomimo tego,ze neurolog mowil,ze nie da sie zrobic ze wzgledu na male ciemieczko. ale udalo sie chyba dzieki dobremu sprzetowi. Filip ma torbielke w glowce.
 
Na ostatnim usg główki wyszło ze macio ma za duzy odstep miedzy mózgiem a czaszka o 2mm. Neurolog powiedział ze to nic takiego i zeby sie nie martwic bo wcale nie musi byc ksiazkowo ale pani od usg kazała nam przyjs na kontrole wiec idziemy. Tylko mam nadzieje ze sie uda bo to ciemiaczko jest małe
 
reklama
Kunda dlaczego wogóle poszłaś robić USG głóki? Było coś nie tak i lekarz kazał czy tak sama z siebie? Moja Lenusia od urodzenia miala malutkie ciemiaczko. Jedna lekarka nawet postraszyla mnie operacja glowy, prawie sie zalamalam. Teraz juz ma ledwo wyczuwalne ale jakas resztke ma.
 
Do góry