reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciemieniucha

domilove

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2016
Postów
35
Czy któraś z mam może mi polecić jakiś dobry produkt lub sposób jak pozbyć się ciemieniuchy u 15mc dziewczynki. Borykam się z tym już długo i jak do tej pory bezskutecznie. Raz jest jej mniej a raz o matko...
 
reklama
Mojemu dziecku mimo ze ma dwa lata prawie dosc nie dawno zlikwidowalam na dobre. Używałam sprayow itd. pomogła oliwka bambino. Nalalam oliwke na wacik i delikatnie pocieralam i po kłopocie
 
U mnie podobny problem :/ Mamy długie włoski i ciężko ją wyczesać. Pediatra polecił mi Mustelę Stelaker krem przeciw ciemieniuszce i będę za niedługo testować, chociaż opinie w internecie są zadowalające :) Oliwka u nas nie działa, a wyczesuję miększą szczoteczką do zębów (z polecenia położnej ;)) Powodzenia w tej "walce" :)
 
Oliwka tu nas nie działała, a dodatkowo mamy AZS więc nie wszystko możemy, po części kosmetyków dostajemy zaostrzenia, więc i tutaj pozostaje problem.
 
Olejek kokosowy jest skuteczny podobno. Smaruje się główkę dziecka na noc i rano tylko wyczesuje.
Ostatnio próbowałam przed kąpielą smarować właśnie tym olejkiem i udawało mi się lekko wyczesać trochę. Dziś spróbuję na noc posmarować i zobaczymy jak pomoże.
 
reklama
Czy któraś z mam może mi polecić jakiś dobry produkt lub sposób jak pozbyć się ciemieniuchy u 15mc dziewczynki. Borykam się z tym już długo i jak do tej pory bezskutecznie. Raz jest jej mniej a raz o matko...
Ja osobiście nie radziłabym ci słuchać porad innych mam, którym cos tam pomogło. Niekoniecznie ta maść czy szampon jest wskazana dla naszego dziecka, może nawet okazać się szkodliwa. Dziecko jest zbyt delikatne, ażeby na jego organizmie eksperymentować. Radziłabym ci pójść do lekarza.
 
reklama
Do góry