reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciemieniucha

reklama
Ja polecam emolium na ciemieniuche 30 min przed kąpielą a potem umyć główkę szamponem ziajki na ciemieniuche. Olejek z migdałów ani oliwka nie dały u nas rady a w wyżej wymieniony sposób pozbyłam się ciemieniuchy u mojego synka bardzo szybko.
 
Spray na ciemieniuchę z rossmana na 10 minut przed kąpielą a potem umyć ziajką i dokładnie wyczesać
 
U nas sprawdził się przy córce żel Emolium na ciemieniuche. Tak jak pisze Malgosia87. Przy synku w aptece polecono mi szampon Emolium nawilzajacy i też dał radę. I w sumie wygodniej. Umyć tylko. Nie trzeba wcześniej żelu nakładać przed myciem.

Ale żel Emolium i szampon ogólnie dają radę.
 
Hej. Generalnie- oliwka. Nasmaruj główkę, daj wsiąknąć i zmięknąć tej skorupce i, po prostu, zacznij zdrapywać paznokciem, potem myj główkę szamponem i po ciemieniusze. ^^
 
reklama
Do góry