reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciemnozielona i śmierdząca kupka

Dołączył(a)
9 Kwiecień 2019
Postów
11
Hej.
Moja mala ma juz 4msc. Od jakidgos 1-1.5msc pije mleko little steps1. Szybciej pila bebiko 1. Od tego czasu jak daje jej little steps pierwsze pare dni kupka byla normalna żółta jak zawsze. Ale po kilku dniach zrobila sie ciemnozielona i śmierdząca. Może mialyscie taki sam problem.? Nie wiem czy to dobrze czy źle. Dodam że malutka nie jest marudna i wypróżnia się bez żadnych jęków.
Pozdrawiam.
 
reklama
Witaj, a dlaczego zmieniłaś mleko ? Może w tym jest więcej żelaza?? Może za szybko przeszłas z jednego na drugie ?? A może rozszezasz już dietę?
 
Zmieniłam bo po bebiko sie nie najadała. A po tym tak. Diety nie rozszerzyłam czasem troszke na łyżeczce dam marcheweczki ale to bardzo rzadko.
 
Nie wiem ,czemu śmierdzi, ale kolor od ilości żelaza może zależeć, ale najlepiej może zadzwonić do lekarza ,niech przez tel ,coś doradzi
 
reklama
reklama
Do góry