reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciemny meszek na ciele noworodka.

Czerwcowamama01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2019
Postów
53
Dwa dni temu urodzilam córeczke. Oprócz włosków na głowie zauważyłam że mała ma też meszek na czole, uszkach, pleckach ramionkach i ogólnie jest taka puchata z tym że ten meszek jest ciemny. Ja mam ciemne włosy i mąż też ale czy malutka tak będzie miała cały czas czy się jej to jakoś wytrze? Ktos coś wie może na ten temat?
 
reklama
moja siostra, byla taka włochata, całe plecki w ciemnym meszku i czoło, wszystko sie wytarło, dużo ludzi tak ma, bo ogólnie wszyscy mamy meszek, tylko malo widoczny jak jestesmy mali, u niektórych małych jest on bardziej widoczny, co akurat u niemowlaków wygląda przesłodko, spokojnie, niedlugo bedziesz tęsknić za tymi mini kudełkami;)
 
Do góry