reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia- klasyk :)

reklama
Pamiętam swój pierwszy test, na którym był cień cienia- kiedy robiłam zdjęcie to nie było tego widać, dopiero w następnych dniach dało się zauważyć na zdjęciach ;) zrób betę albo poczekaj kilka dni i będzie jasność 😊
 
Hej, pytanie czy coś widać? 10 dni po iui.
 

Załączniki

  • 9AEF3D9E-8398-4E1E-A716-DDFAF3961390.jpeg
    9AEF3D9E-8398-4E1E-A716-DDFAF3961390.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 420
  • 86C91D9A-85A3-482A-A3E2-E9BB7087908B.jpeg
    86C91D9A-85A3-482A-A3E2-E9BB7087908B.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 423
Hej, pytanie czy coś widać? 10 dni po iui.

Na tym pierwszym tak, ale wydaje się być szara? A z tego co kojarzę to one zawsze mają taką szarą kreskę

Poleciałam o 7 na betę, wynik już przyszedł- 410 😲... jak to możliwe ze test nie wyszedł

No nie wiem jak, ale u mnie pinki niby 10, a bety 25 prawie w ogóle nie pokazywały. Dlatego krew zawsze pewniejsza, tam nie ma co się domyślać, ciąża jest albo jej nie ma :)
Gratulacje! To chyba jeszcze sierpień 2022 także dawaj do nas :)
 
Na tym pierwszym tak, ale wydaje się być szara? A z tego co kojarzę to one zawsze mają taką szarą kreskę



No nie wiem jak, ale u mnie pinki niby 10, a bety 25 prawie w ogóle nie pokazywały. Dlatego krew zawsze pewniejsza, tam nie ma co się domyślać, ciąża jest albo jej nie ma :)
Gratulacje! To chyba jeszcze sierpień 2022 także dawaj do nas :)
Przepraszam, że nie w temacie, ale @olka11135 - kiedy wyszedł Ci pierwszy pozytywny test? Który to był dzień po owu/piku?

Autorce gratuluję pięknej bety😍❤️
 
reklama
Do góry