reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia- klasyk :)

reklama
Dziewczyny, oczywiście betę za 2 dni powtórzę ale czy to jest normalne ze przy wyniku 410 testy z tego co same widzialyscie praktycznie nie wychodziły? Aż się boje pomyśleć ze to jakaś pomyłka w laboratorium
 
Przepraszam, że nie w temacie, ale @olka11135 - kiedy wyszedł Ci pierwszy pozytywny test? Który to był dzień po owu/piku?

Autorce gratuluję pięknej bety😍❤️

Nie wiem kiedy miałam owu, ale mam max. 3 dni rozbieżności. Więc zakładając ten najkrótszy czas to jakieś śmieszne kreski zwidy zaczęły mi wychodzić 14dpo (minus ewentualnie te 3 dni więc mogło to być 11dpo). Ale te 14dpo to naprawdę tylko ja widziałam, 15 i 16dpo już niby coś tam było lepiej, ale nadal uważam że można śmiało to by uznać za techniczną. Najładniejsza kreska bez wątpliwości wyszła mi 20dpo ale beta już wtedy musiała być ponad 200.
W załączniku z zdjęcie z 16dpo (no albo 13dpo, beta 25) i 20dpo (albo 17dpo), tych kresek zwid nie dam bo wywaliłam, a wczoraj zabierali u nas śmieci :D więc nie wygrzebię :D
 

Załączniki

  • 20211216_103425.jpg
    20211216_103425.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 595
reklama
Do góry