reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ??

A jeszcze sprawdziłam sobie jak wygląda ciałko żółte na usg i to wygląda identycznie jak to co u mnie! To może jednak nie torbiel, a ciałko żółte. Lekarz najpierw zobaczył pęcherzyk, zmierzył, że ma 3 cm, a potem na monitorze zrobił jakby taki kontrast i na kolorowo się coś pokazało i on powiedział "to mi wygląda na płyn owulacyjny" a potem wysłał na progesteron.
Bo myślę, że gdyby był pewiem, że to torbiel to coś by potem o tym jeszcze wspomniał, a on się skupił na tym, żeby sprawdzić czy na pewno owu była...
Bardzo możliwe. Wiesz, jeszcze tak mi przyszło do głowy, że możesz skonsultować z innym ginekologiem.
 
reklama
Bardzo możliwe. Wiesz, jeszcze tak mi przyszło do głowy, że możesz skonsultować z innym ginekologiem.
Szczerze mówiąc przeraża mnie to ile pieniędzy idzie mi na te wszystkie wizyty, badania, leki. A ciąży nadal brak.
Wkurza mnie, że płacę co miesiąc zus a i tak wszystko trzeba prywatnie 😔 poczekam kilka dni albo na @ albo na kolejny test 🙂 napiszę jak już będę wiedziała o co chodzi 😄
 
Szczerze mówiąc przeraża mnie to ile pieniędzy idzie mi na te wszystkie wizyty, badania, leki. A ciąży nadal brak.
Wkurza mnie, że płacę co miesiąc zus a i tak wszystko trzeba prywatnie 😔 poczekam kilka dni albo na @ albo na kolejny test 🙂 napiszę jak już będę wiedziała o co chodzi 😄
Rozumiem. Wiesz co, nie znam Twojej sytuacji, ale może tym bardziej konsultacja u kogoś innego. Skoro obecny nie bardzo pomaga?

Tak czy inaczej, czekam na info 🙂
 
Czesc dzięwczyny jestem tu nowa, powiedzcie mi czy to jest to? Test robiony dzis, dzis mialam dostac okres. Maz mi uwierzyć nie chcial i pytal czego ta kreska taka blada 🙄
 

Załączniki

  • 16257134448888795825772085604507.jpg
    16257134448888795825772085604507.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 1 517
reklama
Do góry