reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ??

reklama
Jest kreska jak nic ☺️ najlepiej byłoby iść na bete, ale zrób jeszcze test. Trzymam mocno kciuki ❤️
Dziękuję 🙂 po 9 latach starań straciłam już nadzieję na chociażby cień a tu taka niespodzianka ale fakt że ostatnio odpuscilismy starania i nie było stresu dam znać w poniedziałek jaki test wyszedł oby pozytywny oby ta kreska nie była zmylką. Okres mi się spuznia 7 dni jak narazie nie zapowiada się żeby przyszedł
 
Dziękuję 🙂 po 9 latach starań straciłam już nadzieję na chociażby cień a tu taka niespodzianka ale fakt że ostatnio odpuscilismy starania i nie było stresu dam znać w poniedziałek jaki test wyszedł oby pozytywny oby ta kreska nie była zmylką. Okres mi się spuznia 7 dni jak narazie nie zapowiada się żeby przyszedł
Idź na betę jak będziesz mogła bo jeżeli pozytywny to warto zrobić przyrost
 
Dziękuję 🙂 po 9 latach starań straciłam już nadzieję na chociażby cień a tu taka niespodzianka ale fakt że ostatnio odpuscilismy starania i nie było stresu dam znać w poniedziałek jaki test wyszedł oby pozytywny oby ta kreska nie była zmylką. Okres mi się spuznia 7 dni jak narazie nie zapowiada się żeby przyszedł
Jak na 7 dni spóźnienia to marna ta kreska. Chyba, że masz nieregularne cykle i nie wiesz kiedy była owulacja. 9 lat starań i nie znasz powodu dlaczego się nie udawało?
 
Jak na 7 dni spóźnienia to marna ta kreska. Chyba, że masz nieregularne cykle i nie wiesz kiedy była owulacja. 9 lat starań i nie znasz powodu dlaczego się nie udawało?
Powodu nie ma wszystko jest w porządku niby, fakt mam nieregularne cykle ostatnio trochę lepsze wyregulowane tabletkami w poprzednim cyklu tylko 2 dni spuznienia były owu wiem kiedy występuje bo mam bóle owulacyjne i testy owu potwierdzają. Właśnie wiem że powinna już być wyraźną ale zaskoczyło mnie ze wogule się pojawiła skoro nie było by hcg nie było by kreski.... Się okaże w poniedziedzialek na następnym tescie
 
Hej dziewczeta. Czy wy też tu cos widzicie???
IMG20240223153335.jpg
IMG_20240223_153730.jpg
 
Wlasnie jestem tydzien przed @. Robilam wczesniej jeszcze jeden i ten sam wynik. Zrobię wieczorem jeszcze może sciemnieje
 
reklama
Do góry