reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście

Dołączył(a)
15 Wrzesień 2021
Postów
2
Czy może to oznaczać ciążę ? Dodam że jestem 5 dni przed @.
 

Załączniki

  • IMG_20210915_115755.jpg
    IMG_20210915_115755.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 1 401
  • IMG_20210915_125628.jpg
    IMG_20210915_125628.jpg
    332,4 KB · Wyświetleń: 534
reklama
U mnie 5 dni przed @ test wygladal bardzo podobnie, ale byłam przekonana, że to fabryczna. Tego samego dnia zrobiłam drugi - też kreska szara (jak na zdjęciu). Złościłam się że kupiłam feralną partię pinków [emoji854] ale następnego dnia była już różowa, a aktualnie jestem w 12tc [emoji846]

Najlepiej zrób jutro kolejny test lub wybierz się na betę, chociaż do @ masz jeszcze kilka dni [emoji846]
20210720_222946.jpeg
 
U mnie 5 dni przed @ test wygladal bardzo podobnie, ale byłam przekonana, że to fabryczna. Tego samego dnia zrobiłam drugi - też kreska szara (jak na zdjęciu). Złościłam się że kupiłam feralną partię pinków [emoji854] ale następnego dnia była już różowa, a aktualnie jestem w 12tc [emoji846]

Najlepiej zrób jutro kolejny test lub wybierz się na betę, chociaż do @ masz jeszcze kilka dni [emoji846]Zobacz załącznik 1317189
Idę jutro na betę
 
U mnie też dzisiaj ten test pokazał 4 dni przed okresem podobną kreseczkę :) Będę testowała dzisiaj jeszcze testem innej firmy, bo podobno Pink oszukał czasami, jeśli kolejny też coś pokaże to jutro idę na betę :)
 
U mnie też dzisiaj ten test pokazał 4 dni przed okresem podobną kreseczkę :) Będę testowała dzisiaj jeszcze testem innej firmy, bo podobno Pink oszukał czasami, jeśli kolejny też coś pokaże to jutro idę na betę :)
U mnie niestety beta nie potwierdziła testu , ale trzymam za Ciebie kciuki 😘
 
reklama
U mnie pierwszy test - kreska była ledwo widoczna - poczekałam tydzień i wynik już był bardziej wyraźny. Po tym zrobiłam badania Beta HCG z krwi - i faktycznie ciąża.
 
reklama
Do góry