reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cien cienia na tescie

klaudia16

Aktywna w BB
Dołączył(a)
11 Listopad 2023
Postów
72
Hej dziewczyny zacznę od tego ze jestem 11 dni po tym jak wyszedł mi pozytywny test owulacyjny , stosunek był dzień przed, w dzień w który wyszedł pozytywny , w kolejny oraz 2 dni później, od 6 do po robie testy ,dzisiaj rano na tescie bobo plytkowym nie wyszło nic , na strumieniowym pink popołudniu ( nie pilam z bym dużo) widzę cien cienia albo sobie coś wkręcam, czy któraś z was też tak widzi ? Dodać że od 3 dnia po owulacji mam nabrzmiale piersi i mnie bolą, oraz od paru dni podbolowa mnie brzuch ,niby na okres ale nie do końca, ten bol jakiś taki trochę inny , jutro rano naprwno powtórzę test oraz jeżeli coś wyjdzie pójdę na krew ,ale chciałbym poprostu zapytać czy tylko sobie coś wkręcam i to poprostu testowa , wczesniej zawsze byla biel wizira 🤣😊
20240317_163646.jpg
20240317_163614.jpg
 
reklama
Hej dziewczyny zacznę od tego ze jestem 11 dni po tym jak wyszedł mi pozytywny test owulacyjny , stosunek był dzień przed, w dzień w który wyszedł pozytywny , w kolejny oraz 2 dni później, od 6 do po robie testy ,dzisiaj rano na tescie bobo plytkowym nie wyszło nic , na strumieniowym pink popołudniu ( nie pilam z bym dużo) widzę cien cienia albo sobie coś wkręcam, czy któraś z was też tak widzi ? Dodać że od 3 dnia po owulacji mam nabrzmiale piersi i mnie bolą, oraz od paru dni podbolowa mnie brzuch ,niby na okres ale nie do końca, ten bol jakiś taki trochę inny , jutro rano naprwno powtórzę test oraz jeżeli coś wyjdzie pójdę na krew ,ale chciałbym poprostu zapytać czy tylko sobie coś wkręcam i to poprostu testowa , wczesniej zawsze byla biel wizira 🤣😊Zobacz załącznik 1619992Zobacz załącznik 1619993
Przebija się cień. Wygląda na pozytyw o ile został poprawnie test wykonany i nie jest zalany
 
Jakiej firmy test owulacyjny robiłaś? Jestem teraz na etapie testowania owulacji i testy negatywne, a jutro powinna wystąpić owulacja..
 
Hej dziewczyny zacznę od tego ze jestem 11 dni po tym jak wyszedł mi pozytywny test owulacyjny , stosunek był dzień przed, w dzień w który wyszedł pozytywny , w kolejny oraz 2 dni później, od 6 do po robie testy ,dzisiaj rano na tescie bobo plytkowym nie wyszło nic , na strumieniowym pink popołudniu ( nie pilam z bym dużo) widzę cien cienia albo sobie coś wkręcam, czy któraś z was też tak widzi ? Dodać że od 3 dnia po owulacji mam nabrzmiale piersi i mnie bolą, oraz od paru dni podbolowa mnie brzuch ,niby na okres ale nie do końca, ten bol jakiś taki trochę inny , jutro rano naprwno powtórzę test oraz jeżeli coś wyjdzie pójdę na krew ,ale chciałbym poprostu zapytać czy tylko sobie coś wkręcam i to poprostu testowa , wczesniej zawsze byla biel wizira 🤣😊Zobacz załącznik 1619992Zobacz załącznik 1619993
Widać :) Leć jutro na betę jak masz możliwość :)
 
Widać :) Leć jutro na betę jak masz możliwość :)
Powiedz mi czy to możliwe że rano było biało a popołudniu już nie ,bo czułość obu była 10 , juz mnie raz oszukał test pik z tym ze wtedy ta kreska 2 była od razu i później znikła, a ta pojawiła się po jakiś 2 min i jest caly czas ,nie wiem co myśleć
 
Powiedz mi czy to możliwe że rano było biało a popołudniu już nie ,bo czułość obu była 10 , juz mnie raz oszukał test pik z tym ze wtedy ta kreska 2 była od razu i później znikła, a ta pojawiła się po jakiś 2 min i jest caly czas ,nie wiem co myśleć
Nie wiem, na tym na zdjęciu widzę cień, więc wątpliwości rozwieje beta HCG z krwi.
 
reklama
Do góry