reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cien cienia

Madzia177999

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Listopad 2020
Postów
30
Witam. Dziś zrobiłam test,po 7 dniach od spodziewanaej miesiączki. Po zakropleniu testu po chwili było widzieć cień cienia, po 5 min niestety nic.
Macie jakieś podobne doświadczenia.
Dodam że test robiłam ok godz 15.
 
reklama
Po 7 dniach spóźnienia, kreska nawet z południa byłaby widoczna , powotrz z porannego moczu ,ale skoro zniknęła to negatywny lub wadliwy
 
Po tym czasie kreska naprawde powinna być widoczna... Mi się spóźniał okres 5-7 dni i druga kreska, z popołudniowego moczu była mega bordowa i ciemna. ;) Chyba, że owulacja Ci się przesunęła... Spróbuj może inny test.
 
Tak jak wyżej piszą dziewczyny. Po tylu dniach beta jest na tyle wysoka że kreska byłaby bardzo mocna. Masz regularne miesiączki?
 
Jakiej długości masz cykle?
Jedyna opcja, to że miałaś opóźnioną owulację, ale jeśli cykle masz regularne, to w ciąży nie jesteś, bo kreska byłaby już widoczna gołym okiem i nie znikała by.
 
P
29 dni.
4 miesiące temu poronilam... może to coś też z tym ma związek.
Powtórzyłaś dziś rano test? Skoro @ spóźnia Ci się juz aż 7 dni, a piszesz, że cykle masz regularne, to możesz też zrobić beta HCG z krwi - jeśli wyjdzie dodatnia, jestes w ciąży. Jeśli wyjdzie ujemna, idź do ginekologa, niech sprawdzi, co się dzieje. Może bedziesz musiała mieć wywołana @.
 
P

Powtórzyłaś dziś rano test? Skoro @ spóźnia Ci się juz aż 7 dni, a piszesz, że cykle masz regularne, to możesz też zrobić beta HCG z krwi - jeśli wyjdzie dodatnia, jestes w ciąży. Jeśli wyjdzie ujemna, idź do ginekologa, niech sprawdzi, co się dzieje. Może bedziesz musiała mieć wywołana @.
Muszę tak zrobić. Ale już nie robię sobie nadzieji.
 
reklama
Dodam że strasznie bolą mnie piersi i sutki A nigdy tak nie miałam do tego jajnik.
Myślę czy iść od razu na betę( u mnie 60zl) czy odrazu do ginekologa...
 
Do góry