reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia :)

Dołączył(a)
18 Lipiec 2023
Postów
4
Kochane kobitki:)

Jestem 5 dni przed okresem, tak sobie siedziałam i czytając książkę natchnęło mnie aby zrobić test, zaraz po ok 30 minutach zrobiłam jeszcze dwa;) Wszystkie odczytane w instrukcji producenta.
I jak myślicie, widać coś czy ja mam urojenia ?:)
 

Załączniki

  • IMG_5460.jpeg
    IMG_5460.jpeg
    642,6 KB · Wyświetleń: 356
reklama
Ja też zrobiłam testy 😊
Jutro idę zrobić badanie beta z krwi, ale liczę na to, że ten cień cienia to dobry znak 💕
 

Załączniki

  • 33AD39A9-D659-4254-A9C7-7E0A6AAC0D4F.jpeg
    33AD39A9-D659-4254-A9C7-7E0A6AAC0D4F.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 148
Super :) ładnie to wyglada u Ciebie :) ja jestem 5 dni przed okresem więc zobaczymy na dniach jak sytuacja się rozwinie :)
Ja jestem dwa dni przed, ale zauważyłam, że nieco inaczej się czuję. Przykładowo wczoraj pierwszy raz od lat nie byłam w stanie wypić kawy a pijam po 4 dziennie do tego odczuwam ogólny niesmak i między innymi to skłoniło mnie do zrobienia testów już teraz. Ciekawe co wyjdzie na badaniach.

Trzymam też kciuki za Twój wynik 👌
 
reklama
Ja jestem dwa dni przed, ale zauważyłam, że nieco inaczej się czuję. Przykładowo wczoraj pierwszy raz od lat nie byłam w stanie wypić kawy a pijam po 4 dziennie do tego odczuwam ogólny niesmak i między innymi to skłoniło mnie do zrobienia testów już teraz. Ciekawe co wyjdzie na badaniach.

Trzymam też kciuki za Twój wynik 👌
Hejjj :) i co, byłaś na becie ?
Ja niestety nie dam rady iść na betę, ze względu na prace ale dzisiaj kolejny test po południu i już zdecydowanie ciemniejsza kreseczka :D
 

Załączniki

  • IMG_5469.jpeg
    IMG_5469.jpeg
    825,3 KB · Wyświetleń: 60
Do góry