reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Cień drugiej kreski-czy to moze byc ciaza??

czy to moze byc pozytywny wynik?

• tak

Głosów: 5 35,7%
  • nie

Głosów: 4 28,6%
  • nie da sie stwierdzic

Głosów: 5 35,7%

• Wszystkich głosujących
    14
Rozwiązania
0
A4D34EA8-98CC-4D3F-955D-A614D6C36F32.jpeg

B5847091-3A62-4CCB-B5E1-8F21B9ACD297.jpeg

witam wszystkie panie!

Jestem mama dwojki urwisow, na poczatku stycznia poroniłam(11tc). Rowno 3 miesiace od zabiegu łyżgeczkowania dostalam miesiaczke(19.04) , dni płodne wypadały mniej wiecej 14-16dc i z meżem działaliśmy juz od 9 dnia , co dwa dni az do 20dc. 23-24 dc miałam różowe plamienia, bylam w tych dniach osłabiona ,mialam nudnosci i obrzmiale piersi. Podejrzewalam ze to bylo zagniezdzenie . Wydalam juz chyba fortune na testy ciazowe , w sumie to z wlasnej glupoty badz tez nadziei(bardzo chcialabym znow zaciazyc ) testy wykonywalam juz od 24dc i wszystkie ujemnie,29dc bylo jakies „zabrudzenie” ale powtorzylam test w tym samym dniu,ok 13 i sladu nie bylo. Od wczoraj bolal mnie bardzo brzuch i zauwazylam rozowe plamienie,juz bylam przygotowana ze to @ nadchodzi ale okres nie przyszedl mimo ze to juz 33dc dlatego wczoraj pokusilam sie wieczorem na zrobienie testu(czulosc 40Im/U). Wyszedl jakis cien cienia,dołaczam zdjecie. dziewczyny doradzcie ,jestescie ekspertkami lepszymi niz niejeden lekarz. Dodam ze piersi mam caly czas obrzmiale, otoczki sa powiekszone,mam zgage ,dziwne zachcianki zywieniowe ,mdlosci i zaparcia. beta hcg nie wchodzi narazie w gre bo jestem w USA i kosztuje tu 65$ w dodatlu trzeba miec skierowanie od lekarza a nie mam póki ubezpieczenia (jestem w trakcie procesu o wize emigracyjna)

Załączniki

reklama

Mamaona

Fanka BB :)
Rozwiązania
11
Jak weźmiesz test pod światło to zawsze widać druga kreskę bo tak jest zbudowany. Rozłożyłam nie jeden test to wiem

Rozwiązania
0
Jak weźmiesz test pod światło to zawsze widać druga kreskę bo tak jest zbudowany. Rozłożyłam nie jeden test to wiem
ja tez juz rozlozylam ktorys z kolei i ten jest pierwszy gdzie widac jakakolwiek linie, jestem ciekawa po ilu dniach od zagniezdzenia test obtakiej czulosci pokaze porzadna kreche

monika267

Rozwiązania
1
Najlepiej zrób test z porannego moczu wieksza pewność ja robiłam test Pink 23 dc i była słaba kreseczka ale wierzyłem że jestem w ciąży i w dzień @powtórzyłam i już były 2 krechy

GoJ

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
10
ile

ile najlepiej odczekac? dwa dni?:)
Poczekaj jeszcze do 40dc moim zdaniem ten cień z pierwszego zdjęcia nic nie znaczy a co do objawów część z nich może być psychosomatycznych część menstruacyjnych. Wiem co czujesz i wiem że zalecenie cierpliwości nic ni da jednak spróbuj mimo to nastawić się na miesiączkę a nóż widelec może się miło zaskoczysz czego ci życzę serdecznie.

Rozwiązania
0
Poczekaj jeszcze do 40dc moim zdaniem ten cień z pierwszego zdjęcia nic nie znaczy a co do objawów część z nich może być psychosomatycznych część menstruacyjnych. Wiem co czujesz i wiem że zalecenie cierpliwości nic ni da jednak spróbuj mimo to nastawić się na miesiączkę a nóż widelec może się miło zaskoczysz czego ci życzę serdecznie.
Dziekuje Ci ,siedze jak na szpilkach , dwie poprzednie ciaze byly dosyc duzycm zaskoczeniem i dopiero teraz jak na prawde sie staramy to sie wsluchuje w swoj organizm, chyba az za bardzo ;)

Mama 2018

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
U mnie był jeszcze mniej widoczny cień, coś jak cień cienia i w tym momencie ten cień cienia mocno mnie kopie , jestem w 9 miesiącu ciąży :-) ogólnie zrobiłam wiele testów w swoim życiu i jeśli nie było ciąży to nawet cienia nie było widać, więc bądź dobrej myśli :-) i oczywiście polecam zrobić beta hcg , to da 100% pewności :-)

reklama

BetiPS

Rozwiązania
1
A ja myślę że będziesz mamą. Kup jeszcze jeden teat o czułości 25 albo idź na bete i będziesz miała jasność. Mocno 3mam kciuki☺

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry