reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cień drugiej kreski-czy to moze byc ciaza??

czy to moze byc pozytywny wynik?

• tak

Głosów: 6 40,0%
  • nie

Głosów: 4 26,7%
  • nie da sie stwierdzic

Głosów: 5 33,3%

• Wszystkich głosujących
    15
Rozwiązania
0
A4D34EA8-98CC-4D3F-955D-A614D6C36F32.jpeg

B5847091-3A62-4CCB-B5E1-8F21B9ACD297.jpeg

witam wszystkie panie!

Jestem mama dwojki urwisow, na poczatku stycznia poroniłam(11tc). Rowno 3 miesiace od zabiegu łyżgeczkowania dostalam miesiaczke(19.04) , dni płodne wypadały mniej wiecej 14-16dc i z meżem działaliśmy juz od 9 dnia , co dwa dni az do 20dc. 23-24 dc miałam różowe plamienia, bylam w tych dniach osłabiona ,mialam nudnosci i obrzmiale piersi. Podejrzewalam ze to bylo zagniezdzenie . Wydalam juz chyba fortune na testy ciazowe , w sumie to z wlasnej glupoty badz tez nadziei(bardzo chcialabym znow zaciazyc ) testy wykonywalam juz od 24dc i wszystkie ujemnie,29dc bylo jakies „zabrudzenie” ale powtorzylam test w tym samym dniu,ok 13 i sladu nie bylo. Od wczoraj bolal mnie bardzo brzuch i zauwazylam rozowe plamienie,juz bylam przygotowana ze to @ nadchodzi ale okres nie przyszedl mimo ze to juz 33dc dlatego wczoraj pokusilam sie wieczorem na zrobienie testu(czulosc 40Im/U). Wyszedl jakis cien cienia,dołaczam zdjecie. dziewczyny doradzcie ,jestescie ekspertkami lepszymi niz niejeden lekarz. Dodam ze piersi mam caly czas obrzmiale, otoczki sa powiekszone,mam zgage ,dziwne zachcianki zywieniowe ,mdlosci i zaparcia. beta hcg nie wchodzi narazie w gre bo jestem w USA i kosztuje tu 65$ w dodatlu trzeba miec skierowanie od lekarza a nie mam póki ubezpieczenia (jestem w trakcie procesu o wize emigracyjna)

Załączniki

reklama

JoAnnA250694

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
JoAnnA, wierz mi, na Twoich testach to NIE JEST cień cienia...
Zdjęcia z lampą dobrze widać ,ale ten pierwszy od prawej był bodajże pierwszy taka jasniutka kreska była, pokazałam swojemu a on że nic nie widzi i że bez sensu robić wiecej, ale się uparłam i ten w środku był robiony rano i dużo bardziej wyraźniejszy

BetiPS

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Co to za pomysł ? Na pewno nic się nie dzieje. Nie porównuj testów! Na pewno jest wszystko w porządku i bądź dobrej myśli ☺ 3mam kciuki☺

Rozwiązania
0
U mnie takie testy i też się zastanawiam czy jestem w ciąży staramy się już długi czas o dziecko a nasze pierwsze ma 4 lata i po miesiącu starania było a tu już ponad rok starania i nic więc mam nadzieję że ten cień to oznaką dziecka

Załączniki

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Niby jakiś cień jest, ale lepiej zrób betę, żeby mieć pewność i nie zastanawiać się całymi dniami, czy się udało czy nie ;)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Nana1020 Czy tylko ja tu widzę cień cienia drugiej kreski? Potrzebuję porady 3
M Czy to cień drugiej kreski? Potrzebuję porady 25
dominika_domi Cień drugiej kreski? Potrzebuję porady 3
T Test czy widzicie jakiś cień? Staramy się 71
Nana1020 Czy tylko ja tu widzę cień cienia kreski?? Ciąża po poronieniu 31
B Cień cienia na teście ?? Potrzebuję porady 48
W Cień kreski na teście? Potrzebuję porady 23
A Cień cienia cienia czy bujna wyobraźnia? Staramy się 26
A Druga kreska daleko od drugiej Staramy się 7
Alicja z Krainy Czarów witamy się po drugiej stronie brzuszka Czerwcówczki 2020 37
Ewela1990 Zmiana lekarza w drugiej połowie ciąży. Ciąża, poród, połóg 16
Gabi19950414 Czy mogę być w drugiej ciąży? Potrzebuję porady 7
Gabi19950414 Czy mogę być w drugiej ciąży? BB położna radzi mamom 1
F Cytomegalia w pierwszej i drugiej ciąży Ciąża, poród, połóg 0
L Pęknięcie szwu po cesarce w drugiej ciąży Potrzebuję porady 10
P Jedna piers wieksza od drugiej Mamusie bliźniat, trojaczków i... 6
A Jak powiedzieć rodzicą o drugiej ciąży? Potrzebuję porady 32
aob66 Po Drugiej Stronie Brzuszka - LISTA Dzieci urodzone w listopadzie 2016 33
kaswyrzyk Ruchy dziecka w drugiej ciąży Potrzebuję porady 5
fazerkamm po drugiej stronie brzuszka :) Dzieci urodzone w lipcu 2016 64
dreamgirl Po drugiej stronie brzuszka :) Dzieci urodzone w październiku 2015 6
Myla Novak Maluszki z drugiej strony brzuszka- lista,bez komentarzy! Dzieci urodzone w kwietniu 2015 1
kradz Po drugiej stronie brzuszka - lista (bez komentarzy) Dzieci urodzone w marcu 2015 4
Doggi Po Drugiej Stronie Brzuszka - LISTA [Bez komentarzy] Dzieci urodzone w styczniu 2015 2
E Po drugiej stronie Brzuszka - zdjęcia Sierpniowych maluszków!!! :) Dzieci urodzone w sierpniu 2013 610
Phelania Po drugiej stronie Brzuszka-Zdjecia Kwietniowych Maluszków ***Bez komentarza*** Dzieci urodzone w kwietniu 2013 88
G urlop wypoczynkowy po drugiej ciąży i podstawa wypłaty zasiłków Porady prawnika 5
sergeevna Po drugiej stronie Brzuszka - zdjęcia Grudniówkowych Maluszków! :) Dzieci urodzone w grudniu 2011 643
She1978 Podwyżka o alimenty kilka pytań od drugiej strony Porady prawnika 5
Ssabrinaa Po drugiej stronie brzuszka- informacje i sms-y ze szpitala (BEZ KOMENTARZY) Archiwum listopad 2011 115
eZOJA LISTA MALUSZKÓW PO DRUGIEJ STRONIE BRZUSZKA -czerwiec 2011 Dzieci urodzone w czerwcu 2011 0
misia_q Listopadowe maluszki już po drugiej stronie brzuszka! Dzieci urodzone w listopadzie 2007 56
N Mały Zachariasz już po drugiej stronie brzuszka!!! od 26.07.2007 Gratulacje 3
I Kamil już po drugiej stronie brzuszka :) Gratulacje 2
Ollax Krótka notka dla starających Ciąża, poród, połóg 4
P Blade kreski. Czy to moze byc ciaza? Staramy się 43
N Dwie kreski przy takich hormonach - pomóżcie Staramy się 46
N Test ciążowy blade kreski, bez sił Staramy się 16
N Czy widzicie tutaj dwie kreski??? Potrzebuję porady 23
Blaankaa Staraczki - 2 połowa 2019 Staramy się 12380
J Mutacje genow, 2 kreski zastrzyki Staramy się 4
Aga1402 Jedna czy dwie kreski ? Staramy się 58
J Czy widzicie tutaj 2 kreski? Potrzebuję porady 13
D Dwie kreski i jedna kreska Staramy się 116