reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień drugiej kreski

olguu

Aktywna w BB
Dołączył(a)
27 Maj 2021
Postów
72
Mam zwidy czy jest cień drugiej kreski? Dzisiaj jest termin spodziewanej @ i zrobilam test. Wynik jak na zdjęciach. Powtórzę test za 2 dni, ale jestem w lekkim szoku. 😀
 

Załączniki

  • IMG_2773.jpg
    IMG_2773.jpg
    66,7 KB · Wyświetleń: 324
  • IMG_2769.jpg
    IMG_2769.jpg
    198,7 KB · Wyświetleń: 469
reklama
Mam zwidy czy jest cień drugiej kreski? Dzisiaj jest termin spodziewanej @ i zrobilam test. Wynik jak na zdjęciach. Powtórzę test za 2 dni, ale jestem w lekkim szoku. 😀
IMG_20210302_212149.jpg
tez miałam taki cień. Dzisiaj już jestem w 17 tygodniu ciąży. Następne zdjęcie- test robiony następnego dnia.
IMG_20210302_212119.jpg
 
Przykro mi. W którym tygodniu? I w obecnej ciąży bez większych problemów? Ja poroniłam w 13 tygodniu i bardzo boję się powtórki, dlatego nie planowałam..
Ja poroniłam w około 6 tygodniu. Serce biło i poprostu przestało.
Teraz jestem obrmstawiona heparyną drobnoczasteczkową, acardem i progesteronem. Okazało się że mam nadkrzepliwosc krwi, co mogło być przyczyną poronienia.
 
Ja poroniłam w około 6 tygodniu. Serce biło i poprostu przestało.
Teraz jestem obrmstawiona heparyną drobnoczasteczkową, acardem i progesteronem. Okazało się że mam nadkrzepliwosc krwi, co mogło być przyczyną poronienia.
u mnie bylo podobnie. Bylam na usg przed świetami w 2019r a 2 tygodnie pozniej juz serduszko nie biło. U mnie PCOS, endometrioza i stany przednowotworowe i pewnie dlatego. Ale trzymam mocno kciuki, zeby u Ciebie juz bylo wszystko dobrze, byle do porodu! 🥰
 
u mnie bylo podobnie. Bylam na usg przed świetami w 2019r a 2 tygodnie pozniej juz serduszko nie biło. U mnie PCOS, endometrioza i stany przednowotworowe i pewnie dlatego. Ale trzymam mocno kciuki, zeby u Ciebie juz bylo wszystko dobrze, byle do porodu! 🥰
Oj musimy wierzyć że będzie dobrze i robić wszystko co w naszej mocy aby tak było. Leczenie i dobre odżywianie się to podstawa
 
reklama
U mnie też była jaśniutka kreska 4 dni przed spodziewaną miesiączką :) 2 dni później już była granatowa :) Teraz jestem w 27 tygodniu i czekam na Małą Księżniczkę! Trzymam kciuki żeby i Tobie się udało kochana! ♥️
 
Do góry