reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień drugiej kreski?

Wow! Gratuluję! 🥳😍 A ile Ci się okres spóźniał? Ja dziś zrobiłam test z porannego moczu i kurde.. jest podobny do tego co wczoraj. Nie powinna ta kreska być ciemniejsza skoro wczoraj nawet nie robiłam z porannego moczu? 🤔
mi wyszedł taki cień cienia na teście o czułości 20-25.. kreseczka wyraźniejsza tego samego dnia i następnego rano była na teście o czułości 10 ☺️
 
reklama
Wow! Gratuluję! 🥳😍 A ile Ci się okres spóźniał? Ja dziś zrobiłam test z porannego moczu i kurde.. jest podobny do tego co wczoraj. Nie powinna ta kreska być ciemniejsza skoro wczoraj nawet nie robiłam z porannego moczu? 🤔
I tu powiem Ci szczerze, że nie wiem- albo 7 albo 14.. pierwszy test pozytywny wyszedł mi 7 dni po miesiączce czyli o tydz szybciej niż normalnie powinna być (cykle mam 25/6 dni) chociaż drugi pozytyw wyszedł tak jak wg kalendarzyka. Przez to szczerze nie wiem.. wczoraj zrobiłam test bo wg pierwszej opcji byłam wczoraj dzień po terminie miesiączki a z kolei przez niepewność owulacji wczoraj miałam 5 dni do miesiączki 🤷🏻‍♀️
 
Wrzucam jeszcze zdjęcie testu dzisiejszego i wczorajszego. Nic konkretnego, ale tak jakby coś przebija. Normalnie idzie oszaleć 😱
Jeszcze dziś kupiłam w aptece jakiś ponoć super test, bardzo czuły i Pani polecała. Nie robiłam, ale zaczyna mnie korcić. Z drugiej strony, może z innej firmy da lepszy wynik? 🤔🤗🤞🏻
 

Załączniki

  • B8876014-2C1C-49C9-8517-D9B952DF9507.jpeg
    B8876014-2C1C-49C9-8517-D9B952DF9507.jpeg
    122,2 KB · Wyświetleń: 98
Wrzucam jeszcze zdjęcie testu dzisiejszego i wczorajszego. Nic konkretnego, ale tak jakby coś przebija. Normalnie idzie oszaleć 😱
Jeszcze dziś kupiłam w aptece jakiś ponoć super test, bardzo czuły i Pani polecała. Nie robiłam, ale zaczyna mnie korcić. Z drugiej strony, może z innej firmy da lepszy wynik? 🤔🤗🤞🏻
Ja kupiłam jeszcze drugi przed tym jak poleciałam na betę wyszła druga blada kreska więc skoro inny test też złapał to było to 🙆🏻‍♀️
 
W dziwnym świetle zrobiona. Może być zarówno to testowa kreska.
Objawy ciąży tak szybko nie przychodzą jakby co. Ile jesteś po owulacji? Kiedy planowo okres?
Tu się nie zgodzę. Wszystko zależy od organizmu. U niektórych objawy w ogóle się nie pojawia, a u innych będą męczyć od początku:) Ja w dzień przewidywanej miesiączki miałam bardzo bolesne piersi, test negatywny, a tydzień później jak mnie zmuliło, tak beta wynosiła już 1500 😅
 
Do góry