reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cien kreski na tescie ciążowym

Dołączył(a)
10 Wrzesień 2021
Postów
12
Babeczki, widać druga kreskę czy mi się wydaje? 5 dni przed @. Męczą mnie mdlosci i bol podbrzusza:/
 

Załączniki

  • 20210910_135420.jpg
    20210910_135420.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 717
reklama
Babeczki, widać druga kreskę czy mi się wydaje? 5 dni przed @. Męczą mnie mdlosci i bol podbrzusza:/
Ile dpo jesteś ? Strasznie ciemny ten test , ze nic nie widać, znaczy coś tam przebija ale czy to kreska rozowa czy fabryczna to ciężko powiedzieć . Na objawy typu mdłości to jest zdecydowanie za wcześnie
 
Ile dpo jesteś ? Strasznie ciemny ten test , ze nic nie widać, znaczy coś tam przebija ale czy to kreska rozowa czy fabryczna to ciężko powiedzieć . Na objawy typu mdłości to jest zdecydowanie za wcześnie
Wiec to raczej ze stresu 😅 dni po owulacji czy okresie? Jestem świeża w temacie. Dorzucam zdjęcie jaśniejsze oraz z wtorku
 

Załączniki

  • 20210910_135418.jpg
    20210910_135418.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 376
Wiec to raczej ze stresu 😅 dni po owulacji czy okresie? Jestem świeża w temacie. Dorzucam zdjęcie jaśniejsze oraz z wtorku
Dni po owulacji , na testach nic niestety nie ma , na jednym widzę ale to szara kreska czyli fabryczna , jeśli się niecierpliwisz to idź na bete i będziesz mieć jasność jeszcze w ten sam dzień :)
 
Coś tam przebija. Pamiętaj ze u kazdego z nas inaczej to może byc widoczne w zależności od sprzetu itd
Ten sam test moze rozjasnic sytuscje w niedzielę
 
reklama
Coś tam widać ale lepiej zrobić betę żeby mieć pewność 😉 chociaż u mnie też 5 dni przed okresem była jasna i beta 4 dni przed okresem była 83 😉 trzymam kciuki 🥰
 
Do góry