reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień kreski na teście po kilku godzinach

Dołączył(a)
26 Luty 2021
Postów
2
Witam. Spóźnia mi się okres 4 dni i dwa dni temu zrobiłam strumieniowy test ciążowy i chyba go trochę zalałam... odłożyłam go i wróciłam po 3 godzinach i widziałam tam cień kreski w polu testowym. Postanowiłam ze wykonam kolejny i zrobiłam wczoraj 2 różnych firm. Czekałam 10 minut i były ewidentnie negatywne. Odłożyłam i ponownie nie wiem czemu wróciłam do nich po kilku godzinach i znowu cienie kreski na polu testowym. Są naprawdę tak blade ze trzeba się bardzo dokładnie przyjrzeć i w sumie to nie maja żadnego koloru tylko są szare. Czy jest możliwość ze mogę być w ciąży? Pół roku temu urodziłam córkę i jeszcze nie planowaliśmy kolejnego dzidziusia dlatego mnie to bardzo zmartwiło
 
reklama
Dołączam zdjęcia
 

Załączniki

  • 92C3A526-9003-4564-A0A4-90A3F81C4CF7.jpeg
    92C3A526-9003-4564-A0A4-90A3F81C4CF7.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 1 437
  • A8D889AD-AA7D-4848-9219-8927AEB39133.jpeg
    A8D889AD-AA7D-4848-9219-8927AEB39133.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 1 050
Jeśli po czasie wskazanym w instrukcji testy były negatywne to nie jesteś w ciąży. Nie sprawdza się testu po upłynięciu tego czasu, bo może wtedy dać fałszywy wynik.
 
Test wygląda na negatywny, przesunięcie okresu o kilka dni jest normalne, wpływ ma wiele czynników stres, ćwiczenia, tabletki, podróże itp
 
Tu nawet cienia nie widać, po tylu dniach spóźnienia byłyby wyraźne, idz na bete jeśli uważasz że coś jest na rzeczy
 
Ja miałam to samo tylko test zeobilam wczoraj 8 dni przed @, i na drugi dzień wyszła kreska tak blada ze ciężko się dopatrzeć ale jednak jest powtórzę test za parę dni i zobaczymy, test owulacyjny wczoraj wyszedł mi pozytywny bardzo mocna gruba kreska chociaż owulację mialam już dawno chodziłam na monitoring owulacji, mam kłucie z lewej strony jajnika, po głowie chodzą mi juz różne myśli, tyle się na słuchałam od koleżanka że jedna miała niedrożność jajników druga coś tam, a ja znowu problemy hormonalne... Dam znać w poniedziałek czy coś wyszło czy negatyw...
 
Ja miałam to samo tylko test zeobilam wczoraj 8 dni przed @, i na drugi dzień wyszła kreska tak blada ze ciężko się dopatrzeć ale jednak jest powtórzę test za parę dni i zobaczymy, test owulacyjny wczoraj wyszedł mi pozytywny bardzo mocna gruba kreska chociaż owulację mialam już dawno chodziłam na monitoring owulacji, mam kłucie z lewej strony jajnika, po głowie chodzą mi juz różne myśli, tyle się na słuchałam od koleżanka że jedna miała niedrożność jajników druga coś tam, a ja znowu problemy hormonalne... Dam znać w poniedziałek czy coś wyszło czy negatyw...
Ile dpo jesteś? Testem owulacyjnym się nie sugeruj. Pozytywny, znaczy jedynie tyle, że masz wysokie lh nadal. Z ciążą nie.ms nic wspólnego. A test ciążowy po takim czasie, jest nieważny.
 
Ja miałam to samo tylko test zeobilam wczoraj 8 dni przed @, i na drugi dzień wyszła kreska tak blada ze ciężko się dopatrzeć ale jednak jest powtórzę test za parę dni i zobaczymy, test owulacyjny wczoraj wyszedł mi pozytywny bardzo mocna gruba kreska chociaż owulację mialam już dawno chodziłam na monitoring owulacji, mam kłucie z lewej strony jajnika, po głowie chodzą mi juz różne myśli, tyle się na słuchałam od koleżanka że jedna miała niedrożność jajników druga coś tam, a ja znowu problemy hormonalne... Dam znać w poniedziałek czy coś wyszło czy negatyw...

Test ciążowy po czasie wskazanym w ulotce powinien wylądować w koszu bo jest nieważny (może stać się fałszywie pozytywny, niejedna taka historia już tu była). 8 dni przed @ to jeszcze nawet do zagnieżdżenia mogło nie dojść, więc poczekaj z testowaniem do terminu @.
 
reklama
Ile dpo jesteś? Testem owulacyjnym się nie sugeruj. Pozytywny, znaczy jedynie tyle, że masz wysokie lh nadal. Z ciążą nie.ms nic wspólnego. A test ciążowy po takim czasie, jest nieważny.
7 dni po owulacji, gdzie gin powiedział że owulacja wystąpiła u mnie piatek/sobota, na razie nie swiruje, zrobię test ciążowy w poniedzialek, kupiłam z Rossmanna Pink super czuły z takim różowym kocykiem i dziudziusiem zobaczymy...
 
Do góry