reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień kreski na teście po kilku godzinach

Test ciążowy po czasie wskazanym w ulotce powinien wylądować w koszu bo jest nieważny (może stać się fałszywie pozytywny, niejedna taka historia już tu była). 8 dni przed @ to jeszcze nawet do zagnieżdżenia mogło nie dojść, więc poczekaj z testowaniem do terminu @.
Właśnie taki mam zamiar ale po prostu aż nie mogę wytrzymać, cały czas się boję że coś poszło nie tak, no zobaczmy zrobię w poniedziałek i powtórzę go w następną niedzielę i zobaczymy, zazywam teraz jeszcze duphaston na podtrzymanie ciąży gin kazała zażywać do dnia spodziewanej miesiączki jak się okaże że nie jestem mam przerwać zszywanie i znowu na monitoring owulacji...
 
reklama
Witam. Spóźnia mi się okres 4 dni i dwa dni temu zrobiłam strumieniowy test ciążowy i chyba go trochę zalałam... odłożyłam go i wróciłam po 3 godzinach i widziałam tam cień kreski w polu testowym. Postanowiłam ze wykonam kolejny i zrobiłam wczoraj 2 różnych firm. Czekałam 10 minut i były ewidentnie negatywne. Odłożyłam i ponownie nie wiem czemu wróciłam do nich po kilku godzinach i znowu cienie kreski na polu testowym. Są naprawdę tak blade ze trzeba się bardzo dokładnie przyjrzeć i w sumie to nie maja żadnego koloru tylko są szare. Czy jest możliwość ze mogę być w ciąży? Pół roku temu urodziłam córkę i jeszcze nie planowaliśmy kolejnego dzidziusia dlatego mnie to bardzo zmartwiło
Witam te testy są negatywne za późno zrobiony został odczyt wyniku testu. Byłam w takiej samej sytuacji zrobiłam test spojrzałam na niego po godzinę albo i więcej i była praktycznie zawsze jakas dziwna kreska albo cień cienia i niestety ciąży z tego nie było. Choć się łudziliśmy że się udało po ponad roku starania. Także raczej napewno te testy nie są pozytywne.
 
7 dni po owulacji, gdzie gin powiedział że owulacja wystąpiła u mnie piatek/sobota, na razie nie swiruje, zrobię test ciążowy w poniedzialek, kupiłam z Rossmanna Pink super czuły z takim różowym kocykiem i dziudziusiem zobaczymy...
7 dni po owulacji niemożliwe by test wyszedł pozytywny. Zagnieżdżenie ma miejsce 6-12 dni po. Do tego minimum 48 h na pojawienie się bety w odpowiedniej wysokości by możliwe było wykrycie ciąży w badaniu laboratoryjnym z krwi. W moczu stężenie jest mniejsze i potrzeba więcej czasu, by test pokazał dwie kreski.

Możesz być w ciąży, ale na pewno test tego jeszcze nie pokazał. Tym bardziej, że do implantacji w ogóle mogło jeszcze nie dojść.
 
7 dni po owulacji niemożliwe by test wyszedł pozytywny. Zagnieżdżenie ma miejsce 6-12 dni po. Do tego minimum 48 h na pojawienie się bety w odpowiedniej wysokości by możliwe było wykrycie ciąży w badaniu laboratoryjnym z krwi. W moczu stężenie jest mniejsze i potrzeba więcej czasu, by test pokazał dwie kreski.

Możesz być w ciąży, ale na pewno test tego jeszcze nie pokazał. Tym bardziej, że do implantacji w ogóle mogło jeszcze nie dojść.
Doradź co byś zrobiła na moim miejscu jeśli test będzie negatywny w dniu spodziewanej @ iść na hcg z krwi? Żeby mieć pewność czy jeszcze wtedy nic nie wykryje?
 
Doradź co byś zrobiła na moim miejscu jeśli test będzie negatywny w dniu spodziewanej @ iść na hcg z krwi? Żeby mieć pewność czy jeszcze wtedy nic nie wykryje?
Jeżeli masz potwierdzoną owulację, to 16 dpo poszłabym na betę (jeżeli test wyjdzie negatywny). Maksymalnie 12 dni na implantację plus dwa dni na wytworzenie bety plus dwa dni w zapasie na wszelki wypadek. Jeżeli wtedy beta z krwi nie wykaże ciąży to odstawiła bym duphaston.
 
Część dziewczyny!
Wiem, że testy po czasie są nieważne.. ale nie daje mi spokoju mój dzisiejszy. Miesiączka powinna być jutro/pojutrze.
Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszłam do pracy... Jak wróciłam, chciałam go wyrzucić i zobaczyłam ślad.. nawet wyraźny, ale zdaje sobie sprawę, że to może być po prostu wyschnięte miejsce.. Może miała któraś z Was taka sytuację z Bobo testem ? 😘
 

Załączniki

  • IMG_20211103_153731.jpg
    IMG_20211103_153731.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 1 842
Część dziewczyny!
Wiem, że testy po czasie są nieważne.. ale nie daje mi spokoju mój dzisiejszy. Miesiączka powinna być jutro/pojutrze.
Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszłam do pracy... Jak wróciłam, chciałam go wyrzucić i zobaczyłam ślad.. nawet wyraźny, ale zdaje sobie sprawę, że to może być po prostu wyschnięte miejsce.. Może miała któraś z Was taka sytuację z Bobo testem ? 😘
jak zapytasz w jednym wątku to wystarczy. Jest zbiorczy wątek głównie o testach czy sa pozytywne.
 
Część dziewczyny!
Wiem, że testy po czasie są nieważne.. ale nie daje mi spokoju mój dzisiejszy. Miesiączka powinna być jutro/pojutrze.
Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszłam do pracy... Jak wróciłam, chciałam go wyrzucić i zobaczyłam ślad.. nawet wyraźny, ale zdaje sobie sprawę, że to może być po prostu wyschnięte miejsce.. Może miała któraś z Was taka sytuację z Bobo testem ? 😘
Skoro wiesz, że nie ważny to po co w ogóle to pytanie? Jak podejrzewasz ciążę zrób drugi 🙈 w terminie miesiączki, a najlepiej po kilku dniach spóźnienia. Nawet jeżeli jakaś użytkowniczka miała kreskę po czasie, a potem była w ciąży to zbieg okoliczności.
 
Część dziewczyny!
Wiem, że testy po czasie są nieważne.. ale nie daje mi spokoju mój dzisiejszy. Miesiączka powinna być jutro/pojutrze.
Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszłam do pracy... Jak wróciłam, chciałam go wyrzucić i zobaczyłam ślad.. nawet wyraźny, ale zdaje sobie sprawę, że to może być po prostu wyschnięte miejsce.. Może miała któraś z Was taka sytuację z Bobo testem ? 😘
Tyle jestem w stanie napisać 🤦‍♀️
 
reklama
Część dziewczyny!
Wiem, że testy po czasie są nieważne.. ale nie daje mi spokoju mój dzisiejszy. Miesiączka powinna być jutro/pojutrze.
Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszłam do pracy... Jak wróciłam, chciałam go wyrzucić i zobaczyłam ślad.. nawet wyraźny, ale zdaje sobie sprawę, że to może być po prostu wyschnięte miejsce.. Może miała któraś z Was taka sytuację z Bobo testem ? 😘
Bobo test zawsze mi pokazywał taką kreskę czy byłam czy nie. W ciazy.. zrob INNY w dniu miesiaczki..
 
Do góry