reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień kreski na teście?

Mieszkam w uk i tutaj nie robia takich badan niestety jak w Polsce w laboratorium. Powtorze jutro ten sam test na ktorym wyszla wczoraj ta malo widoczna kreska. Moze owulacja mi sie przesunela i to wczesna ciaza i stad moze taka malo widoczna kreska a wczesniejsze testy negatywne. Jesli test o czulosci 20 pokazal tak malo widoczna kreske dopiero wczoraj to ten dzisiejszy o czulosci 25 byl bez sensu bo ten jeszcze pozniej chyba dopiero moze cos pokazac.. Jak myslisz?
Tez mieszkam w Uk i znam ten bol z lekarzami i beta.ja tez widzialam cienkie kreski na testach z ebaya,okres mi sie spoznil 4 dni,i sie nakrecalam,niestety testy typu clearblue digital i inne takie rozowe extra czule nic nie pokazywaly,tzn clerablue po 2 godzinach pokazal kreske ale to chyba tak sie zawsze dzieje na tych testach.teraz sobie obiecalam ze jak 3 dni max po terminie niebedzie normalna kreska to sie nie nastawiam juz.u ciebie moze byc inaczej,ale 11 dni to juz cos powinno byc widzac bardziej chyba...
 
reklama
No widac tylko to co na zalaczonym zdjeciu czyli sama nie wiem czy jest ta druga kreska czy nie. Pod swiatlo ja widac dobrze tak na zywo tyle ze jest baaardzo slaba. W dzien okresu dostalam tylko plamienia wieczorem i takie brazowe plamienie trwalo 4 dni ale tylko wieczorem (takie jednorazowe wieczorne plamienia). Brzuch mnie boli jak bym miala miec okres i to jedynie tyle co czuje.
 
No widac tylko to co na zalaczonym zdjeciu czyli sama nie wiem czy jest ta druga kreska czy nie. Pod swiatlo ja widac dobrze tak na zywo tyle ze jest baaardzo slaba. W dzien okresu dostalam tylko plamienia wieczorem i takie brazowe plamienie trwalo 4 dni ale tylko wieczorem (takie jednorazowe wieczorne plamienia). Brzuch mnie boli jak bym miala miec okres i to jedynie tyle co czuje.
Trzymam kciuki zeby to byla ciaza:) daj znac jak juz potwierdzisz.
 
Dziekuję za odpowiedź :-) od daty spodziewanej miesiaczki minelo juz 11 dni i dotąd testy wychodzły negatywne a wczoraj robilam ten test po godzinie 12 i wyszlo tak jak na zdjeciu i wlaśnie nie jestem pewna czy to baaardzo slaba kreseczka czy moze zwidy. Ten test mial czułość 20. Wczoraj wieczorem zakupilam kolejne testy ale nie zauważyłam że czulosc tych testow to 25 a nie 20 i dzis rano zrobilam i juz nie widzialam nic poza jedna kreska ale moze to przez to ze ten test mial slabsza czulosc? Dzis zakupie ten sam test ktory pokazal ta slaba ledwie widoczna kreske i zrobie jutro z rana.

kup first response!! czułość 6ml
 
Mieszkam w uk i tutaj nie robia takich badan niestety jak w Polsce w laboratorium. Powtorze jutro ten sam test na ktorym wyszla wczoraj ta malo widoczna kreska. Moze owulacja mi sie przesunela i to wczesna ciaza i stad moze taka malo widoczna kreska a wczesniejsze testy negatywne. Jesli test o czulosci 20 pokazal tak malo widoczna kreske dopiero wczoraj to ten dzisiejszy o czulosci 25 byl bez sensu bo ten jeszcze pozniej chyba dopiero moze cos pokazac.. Jak myslisz?

testy roznych firm dzialaja inaczej .. test jednej firmy o czułości 25 może pokazać kreskę a test innej firmy o czułości 20 już nie jeśli rozumiesz o co mi chodzi.

dlatego najlepiej trzymać się jedenj firmy co do testu ale w zanadrzu mieć i inny

i co do Bety
.może i lepiej :-D

choć jakieś wyjście jest

Link do: Pregnancy Blood Test - Beta hCG Medichecks.com

i możliwe że owulacja ci się bardzo przesunela i teraz dopiero testy będą wychodzić . trzymam kciuki!
 
testy roznych firm dzialaja inaczej .. test jednej firmy o czułości 25 może pokazać kreskę a test innej firmy o czułości 20 już nie jeśli rozumiesz o co mi chodzi.

dlatego najlepiej trzymać się jedenj firmy co do testu ale w zanadrzu mieć i inny

i co do Bety
.może i lepiej :-D

choć jakieś wyjście jest

Link do: Pregnancy Blood Test - Beta hCG Medichecks.com

i możliwe że owulacja ci się bardzo przesunela i teraz dopiero testy będą wychodzić . trzymam kciuki!
Uu ciekway link dzieki:)
 
reklama
Do góry