reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień kreski na teście?

Zrobilam test wczoraj wieczorem i wyszla rownie slaba linia druga jak ta co na zdjeciu a dzis z rana to praktycznie wogole nic nie widac na kolejnym tescie. Tak wiec mysle ze ciaza odpada.
 
reklama
Cześć kobietki :) z narzeczonym staramy się o dziecko, wczoraj max dzisiaj powinnam dostać miesiączkę, dzisiaj jest 30dc jednak jej nie ma, nie ma też objawów by miała być tzn nie bolą mnie piersi ani podbrzusze, gdzie piersi zawsze przynajmniej tydzień szybciej bolały :) zrobiłam z rana test i jest na nim cień kreski, nie stety mój aparat nie chce wysostrzyc wiec nie widać tego tak bardzo na zdjęciu, ale kreska jest naprawdę blaadziutka, wstawię zdjęcie może ktoś coś tam dojrzy :) czy myślicie że to może być ciąża czy lepiej się jeszcze nie nakręcać? :)
Nie musisz mieć objawów a na pewno nie tak wcześnie. Bardzo mało kobiet na takim etapie ciąży ma jakies objawy. A co do testu jesli widzisz tam cien powtórz test za kilka dni ja robiłam test 4 dni po dniu spodziewanej miesiączki będąc pewna ze juz powinno jak cos to byc widac 2 krechy jednak nic ani cienia drugiej zrezygnowana czekałam na okres minęło 9 dni okresu brak zrobiłam test wątpiac w jego pozytywny wynik a tu proszę dwie grube krechy i na kolejnych również więc u mnie bardzo późno pokazało, fakt niby w dniu spodziewanej testy juz powinny pokazać w miare wyraźnie ale jak widac po mnie każda kobieta jest inna powtórz tescik za kilka dni trzymam kciuki za 2 tłuste kreseczki! ;)
 
Hej. Zrobilam kolejny test i wyszedl negatywny a okresu nadal brak... Mam podwyzszona temperature, w ustach mierzona 37,2 a tam nizej 37.8. . infekcji zadnej niby nie mam bo nie mam zadnych objawow. Za tydzien mam wizyte u lekarza. Pozdrawiam.
 
Cześć kobietki :) z narzeczonym staramy się o dziecko, wczoraj max dzisiaj powinnam dostać miesiączkę, dzisiaj jest 30dc jednak jej nie ma, nie ma też objawów by miała być tzn nie bolą mnie piersi ani podbrzusze, gdzie piersi zawsze przynajmniej tydzień szybciej bolały :) zrobiłam z rana test i jest na nim cień kreski, nie stety mój aparat nie chce wysostrzyc wiec nie widać tego tak bardzo na zdjęciu, ale kreska jest naprawdę blaadziutka, wstawię zdjęcie może ktoś coś tam dojrzy :) czy myślicie że to może być ciąża czy lepiej się jeszcze nie nakręcać? :)
Miałam podobnie, coś tu widać. U mnie tez cień był. Powtórzyłam test następnego dnia-kreska była ciemniejsza. Zrobiłam będę 6 dni po terminie @, wyszła 170,00. Żadnych objawów ciąży, lekkie bóle w podbrzuszu:/ w poniedziałek powtarzam betę. Trzymam za Ciebie kciuki ☺️
 
Czy widać coś czy mam tylko zwidy ?
IMG_20220201_080030.jpg
 
reklama
Do góry