reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień kreski na teście?

Wiki99r

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2018
Postów
762
Cześć kobietki :) z narzeczonym staramy się o dziecko, wczoraj max dzisiaj powinnam dostać miesiączkę, dzisiaj jest 30dc jednak jej nie ma, nie ma też objawów by miała być tzn nie bolą mnie piersi ani podbrzusze, gdzie piersi zawsze przynajmniej tydzień szybciej bolały :) zrobiłam z rana test i jest na nim cień kreski, nie stety mój aparat nie chce wysostrzyc wiec nie widać tego tak bardzo na zdjęciu, ale kreska jest naprawdę blaadziutka, wstawię zdjęcie może ktoś coś tam dojrzy :) czy myślicie że to może być ciąża czy lepiej się jeszcze nie nakręcać? :)
 
reklama
Cześć kobietki :) z narzeczonym staramy się o dziecko, wczoraj max dzisiaj powinnam dostać miesiączkę, dzisiaj jest 30dc jednak jej nie ma, nie ma też objawów by miała być tzn nie bolą mnie piersi ani podbrzusze, gdzie piersi zawsze przynajmniej tydzień szybciej bolały :) zrobiłam z rana test i jest na nim cień kreski, nie stety mój aparat nie chce wysostrzyc wiec nie widać tego tak bardzo na zdjęciu, ale kreska jest naprawdę blaadziutka, wstawię zdjęcie może ktoś coś tam dojrzy :) czy myślicie że to może być ciąża czy lepiej się jeszcze nie nakręcać? :)
Coś jakby widać ale cień cienia cienia, zrób za dwa dni test powinno być wtedy normalnie widać
 
Ja niestety nic tam nie widzę. Idź najlepiej na betę i będziesz mieć pewność skoro Ty na żywo coś tam dojrzałaś.
 
Cześć kobietki :) z narzeczonym staramy się o dziecko, wczoraj max dzisiaj powinnam dostać miesiączkę, dzisiaj jest 30dc jednak jej nie ma, nie ma też objawów by miała być tzn nie bolą mnie piersi ani podbrzusze, gdzie piersi zawsze przynajmniej tydzień szybciej bolały :) zrobiłam z rana test i jest na nim cień kreski, nie stety mój aparat nie chce wysostrzyc wiec nie widać tego tak bardzo na zdjęciu, ale kreska jest naprawdę blaadziutka, wstawię zdjęcie może ktoś coś tam dojrzy :) czy myślicie że to może być ciąża czy lepiej się jeszcze nie nakręcać? :)

jesli widzisz cień kreski tzn ciąża:) zrób ten sam test jutro i się sytuacja wyklaruje:)
 
Witam :) mam takie pytanko- czy widzicie baaardzo slaba druga kreseczke czy mam zwidy? :) pozdrawiam :)
IMG_20181105_145003.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181105_145003.jpg
    IMG_20181105_145003.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 7 797
Dziekuję za odpowiedź :-) od daty spodziewanej miesiaczki minelo juz 11 dni i dotąd testy wychodzły negatywne a wczoraj robilam ten test po godzinie 12 i wyszlo tak jak na zdjeciu i wlaśnie nie jestem pewna czy to baaardzo slaba kreseczka czy moze zwidy. Ten test mial czułość 20. Wczoraj wieczorem zakupilam kolejne testy ale nie zauważyłam że czulosc tych testow to 25 a nie 20 i dzis rano zrobilam i juz nie widzialam nic poza jedna kreska ale moze to przez to ze ten test mial slabsza czulosc? Dzis zakupie ten sam test ktory pokazal ta slaba ledwie widoczna kreske i zrobie jutro z rana.
 
reklama
Mieszkam w uk i tutaj nie robia takich badan niestety jak w Polsce w laboratorium. Powtorze jutro ten sam test na ktorym wyszla wczoraj ta malo widoczna kreska. Moze owulacja mi sie przesunela i to wczesna ciaza i stad moze taka malo widoczna kreska a wczesniejsze testy negatywne. Jesli test o czulosci 20 pokazal tak malo widoczna kreske dopiero wczoraj to ten dzisiejszy o czulosci 25 byl bez sensu bo ten jeszcze pozniej chyba dopiero moze cos pokazac.. Jak myslisz?
 
Do góry