reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień kreski na testach ciszowych z moczy, beta z krwi negatywne

roksanaxyz

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2023
Postów
25
Witam.
Dzisiaj powinnam dostać planowo miesiączkę. Staramy się o dziecko. Wczoraj robiłam testy ciążowe z moczu, zrobiłam ich kilka, różnych firm i wyszła na każdym blada kreska.
Dzisiaj rano robiłam betę z krwi. Wynik to 2.3.
Okresu nadal brak.
Czy możliwe, że beta z krwi jeszcze nie wykryła ciąży? Miałyście tak, że beta z krwi się pomyliła?
Miesiąc temu też robiłam betę i wynik był mniejszy. Wiem, że ciąża to ponad 5.

Czekam na Wasze historie :)
 
reklama
Niestety to wynik z krwi potwierdził
, że nie ma ciąży. Właśnie w pierwszej kolejności ciąże wykrywa się z krwi.
Tez miałam tak , że 3 dni testy różnych firm pokazywały pozytywny (słaba kreska, ale widoczna) pojechałam na betę i wynosiła 0,5. Dzwoniłam do gin, że testy pozytywne i kazał zrobić z krwi, kiedy powiedziałam mu że już zrobiłam i jaki wynik powiedział nie ma ciąży. Przykro mi i 3mam kciuki 🤞
 
Ale pewnie przy wyniku jest znaczek <. Więc wartość jest mniejsza niż 2,3. Beta jest pewniejsza niż testy. One zawsze mogą się mylić. Jak miesiączka się nie pojawi to za kilka dni zrób znowu betę.
 
A ja myślę ,że poczekaj dwa dni i zrób w sobotę betę . Beta w ciąży startuje od 0 i 2,3 to znaczy że coś sie ruszyło...tym badziej że nie ma znaczka <
 
Mi wczoraj wychodzily pozytywne testy tylko że tej samej firmy z tego samego moczu. 3 szt pozytywne. Do tego wczoraj zaczelam 1 dniowo plamić na brązowo. Do tego wczoraj zaczeło mi sie rozkręcać zapalenie pęcherza ... dziś beta <1,2.... nie wiem co o tym myśleć. Na pewno bolą mie lędźwie, podbrzusze... miesiac temu przed okresem bylo to samo , zbieg okolicznosci ?
 
Należy zaczekać. W 3 ciążach beta wychodziła mi negatywnie, a ciąża już była, ja rozpoznawałam to po testach i zmianach w swoim organizmie. Jeśli nie dostaniesz okresu spróbowałabym zrobić za tydzień
 
reklama
Mi wczoraj wychodzily pozytywne testy tylko że tej samej firmy z tego samego moczu. 3 szt pozytywne. Do tego wczoraj zaczelam 1 dniowo plamić na brązowo. Do tego wczoraj zaczeło mi sie rozkręcać zapalenie pęcherza ... dziś beta <1,2.... nie wiem co o tym myśleć. Na pewno bolą mie lędźwie, podbrzusze... miesiac temu przed okresem bylo to samo , zbieg okolicznosci ?

No taka beta na pewno wyklucza ciaze. Jest mniej niz 1.2, czyli moze byc rownie dobrze 0. Test nie wyjdzie pozytywny, jesli w krwi nie ma bety.
 
Do góry