reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień kreski na testach ciszowych z moczy, beta z krwi negatywne

Należy zaczekać. W 3 ciążach beta wychodziła mi negatywnie, a ciąża już była, ja rozpoznawałam to po testach i zmianach w swoim organizmie. Jeśli nie dostaniesz okresu spróbowałabym zrobić za tydzień
A w którym dniu cyklu robiłaś betę, że miałaś negatywna?
 
reklama
z kosmosu się nie dowiedziałam, a tydzień później potwierdzone u lekarza. Dziwi to mnje fakt ile z was nie wie o błędach w labach itd.
No tak, i 3 razy laboratorium by się pomyliło. Beta będzie negatywna gdy jest zrobiona za wcześnie. Skoro robiłaś ja przed okresem a np parę dni później test to wszystko możliwe, że wyszła negatywna a test pozytywny. Na naginaj faktów.
 
No tak, i 3 razy laboratorium by się pomyliło. Beta będzie negatywna gdy jest zrobiona za wcześnie. Skoro robiłaś ja przed okresem a np parę dni później test to wszystko możliwe, że wyszła negatywna a test pozytywny. Na naginaj faktów.
testy były pierwsze, beta była za każdym razem później. Być może były zrobione bety za wcześnie, ale testy mi wykazały i reszta twojego zdania mnie nie interesuje.
 
Zrobiłam mniej więcej 7 dni po owulacji betę która wyszła 1.4 - negatywna
Test następnego dnia i jeszcze następnego był pozytywny (ledwo widoczna kreska), beta 30

Przecież to nie oznacza, że ta pierwsza beta była błędem w laboratorium, albo że byłam w ciąży, a beta negatywna. Po prostu była zrobiona na tyle wcześnie, że jeszcze nie zdążyła urosnąć do poziomu 5
Gdybym zrobiła ją "prawidła" 14 czy 15 dni po owulacji to nie byłoby problemu - po prostu tak się zdarza kiedy testuje się wręcz od zapłodnienia
 
reklama
Istnieje także szansa, że testami została wyłapana ciąża biochemiczna. Ale to można sobie tylko gdybać. Moim zdaniem nie ma szans by po pozytywnych testach i następnie negatywnej becie, ona urosła. Bo skoro na testach był cień, to beta musiała wówczas wynosić min. 10. A skoro teraz jest mniej, to według mnie nadziei na ciążę nie ma 🤷‍♀️
 
Do góry