reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień kreski na testach ciszowych z moczy, beta z krwi negatywne

testy były pierwsze, beta była za każdym razem później. Być może były zrobione bety za wcześnie, ale testy mi wykazały i reszta twojego zdania mnie nie interesuje.

Oczywiście, że możesz sobie uważać co chcesz. Że ziemia jest płaska, że 2+2=5 Twoja wola.
Ale nie wprowadzaj nikogo w błąd, bo to co piszesz jest niezgodne z aktualną wiedzą medyczną. Chętnie poznam Twój numer lekarza ;)
 
reklama
Istnieje także szansa, że testami została wyłapana ciąża biochemiczna. Ale to można sobie tylko gdybać. Moim zdaniem nie ma szans by po pozytywnych testach i następnie negatywnej becie, ona urosła. Bo skoro na testach był cień, to beta musiała wówczas wynosić min. 10. A skoro teraz jest mniej, to według mnie nadziei na ciążę nie ma 🤷‍♀️

I to minimum 10 w moczu, a w krwi w pierwszej kolejnosci rosnie stezenie bety, pozniej jest ta krew filtrowana przez nerki, wiec w moczu jest zazwyczaj ciut nizsza niz z krwi.
 
Do góry