reklama

Ciepło w domu

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Żancia, 30 Czerwiec 2015.

1. Żancia

Żancia Zaciekawiona BB

Czym ogrzewacie swoje domy?? Zastanawiam się nad jakimś ekologicznym rozwiązaniem i w miarę łatwym w obsłudze ponieważ mój mąż często wyjeżdża na delegacje.

2. Rijanna

Rijanna Fanka BB :)

w taka pogode jak dzis (36 stopni) nie ogrzewam niczym hehehehe a tak to normalne co, grzejniki

3. reklama
  4. Żancia

Żancia Zaciekawiona BB

teraz nie trzeba myśleć ale zimną to będzie za późno na zakładanie instalacji grzewczej. A do czego masz podłączone te grzejniki??

5. dd.kamilka

dd.kamilka Początkująca w BB

Kominek na biopaliwo to świetna alternatywa zwykłego kominka :))

6. Deret

Deret Aktywna w BB

Centralne ogrzewanie z piecem na miał węglowy

7. danny

danny Zaciekawiona BB

a ja palę pelletem i ekogroszkiem. Zainwestowaliśmy w nowy kocioł z podajnikiem ślimakowym z Piecbud Link do: Strona główna. Warto było . Nie dość , że w domu czyściel bo pellet tak nie brudzi jak wegiel ale i w zgodzie ze środowieskiem

8. Klarowna

Klarowna Początkująca w BB

Jesienią i zimą chcemy, by w naszym domu było ciepło - to naturalne. Dzisiaj mamy dostęp do wielu technologii grzewczych. Pozostaje więc pytanie: która z nich będzie dla nas najlepsza? Sama obstawałabym przy kominku. Doskonale sprawdzi się w salonie, gdzie nie tylko ogrzeje pomieszczenie, ale będzie ponadto pełnił funkcję ozdobną. Przy założeniu, że zamontujemy w nim solidny wentylator kominkowy będzie on działał przez długie lata.

9. Dulce

Dulce Fanka BB :)

ja do jednego pokoju muszę sobie kupić grzejnik bo nie działa kaloryfer i zimą jest straszna mroźnica.

10. reklama
  11. złośka

złośka Fanka BB :)

My cały czas zastanawiamy się nad ogrzewaniem etażowym.

12. martina1313

martina1313 Zaciekawiona BB

Na czym polega ogrzewanie etażowe ?

Poleć forum