reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

Temat na forum 'Archiwum mam majowych'11' rozpoczęty przez _Roszpunka_, 2 Luty 2011.

1. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

założyłam ten temat ponieważ zauwazyłam już na zakupkowym że powoli sa ustawiane mebelki dla dzieciaszków...

możemy tu chwalić się pomysłami na pokoiki , bądź kacik dla naszych dzieci :-)

mam nadzieję że temat się przyjmie i będziecie wstawiać zdjęcia :-p

możemy sobie rownież doradzać na temat dodatków kolorów itp:tak:

2. mloda_i_piekna

mloda_i_piekna Fanka BB :)

Fajny temacik... my na razie zdecydowaliśmy sie na przeprowadzke tuż przed porodem co będzie mega wyzwaniem. Mieszkanie nie jest jeszcze skończone więc czeka nas troche rozgardiasz na kartonach i pokój dziecięcy będzie musiał z rok poczekać na finanse (wymiana okna, założenie podłogi, malowanie, meble itp.). Dlatego nasze majowe dzieciątko będzie mieszkać na początek z nami w sypialni, myślę że wystarczy mu łóżeczko i obecność rodziców :)

3. reklama
  4. Julisia

Julisia Fanka BB :)

fajny temacik
    młoda z pokojem dziecięcym to się nie przejmuj bo na początku rzeczywiście najlepiej mieć dziecko jak najbliżej siebie i to jest o wiele wygodniejsze, u nas osobny pokoik mała miała przez 3 po czym przenieślimy łózeczko do sypialni bo przy częstym wstawaniu to było dla mnie wygodniejsze a swój pokoik będzie miała jak przyjdzie na to czas czyli od maja bo będzie musiała zrobić miejsca siostrze :-D
    to jeszcze wrzucę fotkę jak wyglądał kącik mojej maleńkiej, teraz niewiele się zmieni bo w sumie tylko pościel i baldachimu nie będzie (jak dla mnie to zupełnie zbędny wręcz przeszkadzający element np problem z uruchomieniem karuzelki ale wygląda uroczo i dałam się na to złapać), no i zmieni się imię
    IMG_2635.jpg

5. Patyczek91

Patyczek91 Fanka BB :)

Temat fajny :tak: U nas jest tak, że mieszkamy z moimi teściami i Laurka będzie miała z nami pokój. Kiedy już zacznę pracować zaczniemy rozglądać się za czymś własnym. Dodaje zdjęcia z komodą przeznaczoną na ubranka Laurki, oraz łóżeczko, które stoi koło naszej rogówki.:-) Koło łóżeczka będzie jeszcze stała skrzynia na zabawki, ale to jeszcze nie teraz.:-p

Załączniki:

• 2.jpg
      2.jpg
      Rozmiar pliku:
      19,1 KB
      Wyświetleń:
      84
    • 1.jpg
      1.jpg
      Rozmiar pliku:
      24,9 KB
      Wyświetleń:
      61
  6. _Roszpunka_

młoda my się przeprowadzaliśmy dzień po porodzie moim , jak wyszłam ze szpitala leżałam z małą cały dzień w łózku a D z kumplami przewoził rzeczy
    a na 2 dzień my :-)
    a rzeczy od zarypania mamy:szok: więc było pracy przy przeprowadzcze
    ale daliśmy radę , bo takie małe dziecko w sumie tylko śpi i je..

Julisia śliczy kącik dla maleństwa:tak:

patyczek Twój również śliczny
    mam podobny kolor ściany (jednej :-p)

7. bea81

bea81 Fanka BB :)

Julisia-śliczny kącik,widze że masz pościel w serduszka w sumie to cały zestaw z ochraniaczem:)bardzo mi sie podoba i widziałam takie na allegro, i mam pytanko-czy warto kupić?polecasz tą pościel i ten ochraniacz do łóżeczka?
    Patyczek-Ty też masz śliczny kącik, i ja też mam taki kolor ściany:)
    aaa Dziewczyny jakie są lepsze materace do łóżeczka-9 cm czy te grubsze ok12cm?

8. zanka07

zanka07 Fanka BB :)

jak tylko urządzę pokoik to od razu go tutaj wrzucę - nie umiem się już doczekać :-)
    U mnie potrwa to jeszcze ze 2 miesiące, póki co mąż ma w nim biurko i swoje knigi do nauki ale już wie że Jego czas w tym miejscu jest policzony, hehe, a co !!!! :-)

9. styna26

styna26 Fanka BB :)

Julisia ślicznie ja też długo myślałam nad baldachimem, ale chyba se go odpuszczę.
    Patyczek bardzo fajnie ja też zamierzam Kubusiowe postacie zawiesić na ścianie.

10. reklama
  11. Patyczek91

Patyczek91 Fanka BB :)

styna26 kupiłam taką naklejkę za 6.90zł :-) na "żywo" wygląda dużo ładniej, a nad naklejką mój obrazek, który dostałam na chrzest i cały czas wisiał nad moim łóżkiem a teraz będzie nad Laurkowym łóżeczkiem. :-)

12. _Roszpunka_

ja wkleję mój pokoik tak za ok miesiąca jak tylko dokupię łóżeczko dla Vi i mebelki ogólnie bo teraz mam ciemny brąz i nie pasują do wystroju ;-)

Poleć forum