reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

Temat na forum 'Archiwum mam majowych'11' rozpoczęty przez _Roszpunka_, 2 Luty 2011.

1. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    założyłam ten temat ponieważ zauwazyłam już na zakupkowym że powoli sa ustawiane mebelki dla dzieciaszków...

możemy tu chwalić się pomysłami na pokoiki , bądź kacik dla naszych dzieci :-)

mam nadzieję że temat się przyjmie i będziecie wstawiać zdjęcia :-p

możemy sobie rownież doradzać na temat dodatków kolorów itp:tak:

2. mloda_i_piekna

mloda_i_piekna Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Fajny temacik... my na razie zdecydowaliśmy sie na przeprowadzke tuż przed porodem co będzie mega wyzwaniem. Mieszkanie nie jest jeszcze skończone więc czeka nas troche rozgardiasz na kartonach i pokój dziecięcy będzie musiał z rok poczekać na finanse (wymiana okna, założenie podłogi, malowanie, meble itp.). Dlatego nasze majowe dzieciątko będzie mieszkać na początek z nami w sypialni, myślę że wystarczy mu łóżeczko i obecność rodziców :)

3. reklama
  4. Julisia

Julisia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    fajny temacik
    młoda z pokojem dziecięcym to się nie przejmuj bo na początku rzeczywiście najlepiej mieć dziecko jak najbliżej siebie i to jest o wiele wygodniejsze, u nas osobny pokoik mała miała przez 3 po czym przenieślimy łózeczko do sypialni bo przy częstym wstawaniu to było dla mnie wygodniejsze a swój pokoik będzie miała jak przyjdzie na to czas czyli od maja bo będzie musiała zrobić miejsca siostrze :-D
    to jeszcze wrzucę fotkę jak wyglądał kącik mojej maleńkiej, teraz niewiele się zmieni bo w sumie tylko pościel i baldachimu nie będzie (jak dla mnie to zupełnie zbędny wręcz przeszkadzający element np problem z uruchomieniem karuzelki ale wygląda uroczo i dałam się na to złapać), no i zmieni się imię
    IMG_2635.jpg

5. Patyczek91

Patyczek91 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Temat fajny :tak: U nas jest tak, że mieszkamy z moimi teściami i Laurka będzie miała z nami pokój. Kiedy już zacznę pracować zaczniemy rozglądać się za czymś własnym. Dodaje zdjęcia z komodą przeznaczoną na ubranka Laurki, oraz łóżeczko, które stoi koło naszej rogówki.:-) Koło łóżeczka będzie jeszcze stała skrzynia na zabawki, ale to jeszcze nie teraz.:-p

Załączniki:

• 2.jpg
      2.jpg
      Rozmiar pliku:
      19,1 KB
      Wyświetleń:
      98
    • 1.jpg
      1.jpg
      Rozmiar pliku:
      24,9 KB
      Wyświetleń:
      75
  6. _Roszpunka_

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    młoda my się przeprowadzaliśmy dzień po porodzie moim , jak wyszłam ze szpitala leżałam z małą cały dzień w łózku a D z kumplami przewoził rzeczy
    a na 2 dzień my :-)
    a rzeczy od zarypania mamy:szok: więc było pracy przy przeprowadzcze
    ale daliśmy radę , bo takie małe dziecko w sumie tylko śpi i je..

Julisia śliczy kącik dla maleństwa:tak:

patyczek Twój również śliczny
    mam podobny kolor ściany (jednej :-p)

7. bea81

bea81 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Julisia-śliczny kącik,widze że masz pościel w serduszka w sumie to cały zestaw z ochraniaczem:)bardzo mi sie podoba i widziałam takie na allegro, i mam pytanko-czy warto kupić?polecasz tą pościel i ten ochraniacz do łóżeczka?
    Patyczek-Ty też masz śliczny kącik, i ja też mam taki kolor ściany:)
    aaa Dziewczyny jakie są lepsze materace do łóżeczka-9 cm czy te grubsze ok12cm?

8. zanka07

zanka07 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jak tylko urządzę pokoik to od razu go tutaj wrzucę - nie umiem się już doczekać :-)
    U mnie potrwa to jeszcze ze 2 miesiące, póki co mąż ma w nim biurko i swoje knigi do nauki ale już wie że Jego czas w tym miejscu jest policzony, hehe, a co !!!! :-)

9. styna26

styna26 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Julisia ślicznie ja też długo myślałam nad baldachimem, ale chyba se go odpuszczę.
    Patyczek bardzo fajnie ja też zamierzam Kubusiowe postacie zawiesić na ścianie.

10. reklama
  11. Patyczek91

Patyczek91 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    styna26 kupiłam taką naklejkę za 6.90zł :-) na "żywo" wygląda dużo ładniej, a nad naklejką mój obrazek, który dostałam na chrzest i cały czas wisiał nad moim łóżkiem a teraz będzie nad Laurkowym łóżeczkiem. :-)

12. _Roszpunka_

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja wkleję mój pokoik tak za ok miesiąca jak tylko dokupię łóżeczko dla Vi i mebelki ogólnie bo teraz mam ciemny brąz i nie pasują do wystroju ;-)

Poleć forum