reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

Julisia-śliczny kącik,widze że masz pościel w serduszka w sumie to cały zestaw z ochraniaczem:)bardzo mi sie podoba i widziałam takie na allegro, i mam pytanko-czy warto kupić?polecasz tą pościel i ten ochraniacz do łóżeczka?

zestaw jest bardzo prosty tzn serduszko jest tylko na ochraniaczu, a reszta gładka, miękka, dość dobrej jakości,
poza tym mam jeszcze zestaw tego typu 15ele.pościel HAFTY z moskitierą 100x135 MILPOL (1423423912) - Aukcje internetowe Allegro i z tej jestem bardziej zadowolona, także pościel jest ok a wszystko jest kwestią gustu


Julisia ślicznie ja też długo myślałam nad baldachimem, ale chyba se go odpuszczę.
.

baldachimy cudnie wyglądają ale z czasem więcej z nimi problemu niż pożytku
 
reklama
Julisia i Patyczek śliczne kącki dla maleństw.
Ja łóżeczko mam zamiar kupić na przełomie marca kwietnia to tez wtedy wstawię zdjątka.
 
Ale fajny temacik :)
Ja jak leze w lozku w sypialni i patrze na ta pusta sciane, to ciagle marze o tym jak bedzie tam stalo lozeczko . Ta sypialnia taka jakas pusta, caly czas czegos brakuje..
Tak bym chciala juz urzadzic kacik dla malej, ale wiem ze jak sie pospiesze, to pozniej bardziej mi sie bedzie ciaglo do przyjscia jej na swiat. Dlatego musze byc cierpliwa ..
Ale na allegro ciagle ogladam :-)
 
reklama
daria ja tez ciągle szperam i oglądam na allegro, buszuje w googlach szukając inspiracji i też najchętniej już teraz urządzałabym pokoik ;)
 
Do góry