reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

reklama
dariaa, fajne miny robi tatuś:-) nie ma to jak pełne męskie skupienie.Widzę,że macie w pokoju łóżeczko, w sumie może i lepiej- będzie blisko..
No niestety , bo mamy tylko 2 pokoje, pozniej jak Michalinka urosnie, bedziemy musieli przeniesc sie do salonu
A tak chcialabym urzadzac caly pokoik małej.. ale coz.. zostaje tylko maly kawalek..
A minki rzeczywiscie, heheh genialne!! i ma cala sesje :) Dobre ponad 50 szt :)

Tez sie zastanawiam jak te naklejki beda schodzily ze sciany, czy nie zostanie po nich klej ?
 
Ostatnia edycja:
daria a jakie masz naklejki??

ja Ci powiem ze ja mam takie że mogę je odklejać i naklejać ponownie
w jednym domu mieliśmy ponaklejane , a jak się przeprowadziliśmy to naklejki zabraliśmy z sobą no i śladu nie zostawiły a teraz wiszą tu w domku:tak: i się trzymają (a te co się odklejały to przyprasowałam zelazkiem przez gazetę:-p)
także są wielorzzowego użytku:-D

śliczne masz łóżeczko
no a mąż się pewnie napracował i pogłówkował trchę zanim łózeczko złożył:-D


idę mojego namówić żeby mi wywalił komodę z miejsca na łóżeczko i zrobię fotki:tak:
 
klej na ścianie nie zostawał po tych naklejkach które odklejałam,ale jak pisałam na ciemnej ścianie były jaśniejsze ślady w miejscu po naklejce(ściana w kolorze burgundu).
Te nowe w pokoju juniora przeklejałam też, ale raczej ściagną farbę niż oddadzą klej ścianie..
 
nie przyglądałam się w poprzednim domu , ale w tym jak odkleiłam jedną z ciemnego rózu to był slad jaśniejszy po naklejce , ale to teśż może być wina Vi bo ona cały czas tą naklejkę próbowała odkleić i może po prostu miaął czasem brudne paluszki albo coś , i stąd ślad dookoła
ale jak odklejałam z zieleni to nie było żadnego śladu:tak:
 
a wiec tak .. wklejam zdjęcia pokoiku dziewczynek..
tylko mam jeden problem..
musze dokupić łóżeczko dla Vi , i ogólnie komodę i inne mebelki
mamy wmontowana szafę :confused2: która niestety musi tam stać a pozostałe meble są w ciemnym brązie i się nie zgrywają:eek:
chciałam kupić zestaw z mammuta , ale uznałam ze jak następnyum razem pomaluję pokoik np na pomarańczowo zielono .. to już nie będą pasować , więc chcę dokupić jakieś uniwersalne... a póki co są te co są
DSCF4472.jpgDSCF5445.jpgDSCF5444.jpgDSCF5423.jpgDSCF5440.jpgDSCF5449.jpgDSCF5425.jpg
tu jest zdjęcie jak stała komoda zamiast łózeczka... no a w tym narożniku jak widać będzie stała kołyska(zdjęcie jak Vi była jeszcze mała)..
wiec na komodę nie mam miejsca już...i nie wiem co teraz zrobię
pDSC02968.jpgDSC02967.jpg
macie jakieś pomysły??:-
 
Ostatnia edycja:
reklama
bajkowo i słodko :-) to tapeta czy farba?
a Vi jak zawsze roześmiana! ;-)
 
Do góry