reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

jaipur koniecznie musisz obfocik ;-) niezłe słówko:tak:

czy u Was w IKEI także za każdym razem jest "ludzióf jak mrówkóf" ????
Ja wymiękam już na wstępie, jak widzę zapchany parking....ale sklep bardzo lubię :-)
 
reklama
zanka Oj kusi - bardzo mi się podobają, jednak zostawimy już sobie zakup naklejek do nowego mieszkanka. Ciekawa jestem co powie o nich mój małżonek, jak jemu nawet kolor ścian psuje tylko biały ;-) Będę miała trochę czasu by nad tym popracować :-D
 
IMG_0268.jpgIMG_0271.jpg

A to kacik naszej Lenki. Lozeczko stoi na gorze w naszej sypialni a koszyczek bedzie na dole. Choc mysle, ze rownie dobrze moze poczatkowo wyladowac zaraz kolo lozka, zeby miec malenstwo przy sobie :-)

Naklejki pozostaly po Majuni, bo wczesniej ten pokoj nalezal do niej...
 
adeczka wprost zakochalam się w tym zdjęciu z naklejkami :) ponaklejałaś je praktycznie dokladnie tak jak sama to sobie wyobrażam u nas :) muszę tylko przeforsować pomysł z zamkiem i wróżkami, bo mój M woli kubusia puchatka :) ale chyba pójdzie na kompromis, skoro sam przerobił mnie na różowy pokoik i czarny wózek ;))))
 
adeczka super kącik..
kojarzy mi się ze spokojem i wyciszeniem...:tak:

co do koszyka sie nie wypowiem bo ja miałam i wyrzuciłam zanim go jeszcze urzyłam:-p;-) ale mam nadzieję że będzie wam służył:tak:
 
Jejku, dziewczyny tak sie zastanawiam czy to nie za szybko to wszystko szykujecie, nie boicie sie? Ja jeszcze nie mam nic, planuje zaczac zakupy gdzies za 3 tyg. i jeszcze mam obawy czy to nie za wczesnie...
 
m&m`s jeśli chodzi o przesądy..
to np z malowaniem pokoiku jest tak ze trzeba ok 3 miechy wczęsniej żeby dobrze wywiała farba, czy coś rozłozyć też wcześniej żeby przewiało i miało naturalny zapach a nie plastiku czy czegoś..
ja nie wierę w przesądy .. z 1 dzieckiem miałam wszystko gotowe juz w 6 miesiącu a w 7 robiłam tylko pranie i prasowanie i jakoś nic się złego nie stało..
więc czemu teraz miałoby się coś stać...
nifdy nie jest za wczesnie.. pomysl sobie że za 3 tyg to już mozemy jeździć na pordówki co niektóre z nas... ;-)
więc nie będzie ani czasu ani siły:tak:
 
reklama
Do góry