reklama
  1. joanna23_

joanna23_ Początkująca w BB

Jestem mama Marysi ktora dołaczyła do grona aniołków po 11 dniach zycia 19.10.13r.
    Czemu taki temat??
    Może dlatego ze sobie z tym nie radze...
    Dlaczego opisuje to na forum?
    Moze dlatego ze nie mam wsparcia jakie jest mi potrzebne...
    Cieżko jest opisac pustke jaką sie czuje po stracie dziecka . Kazda strata chocby nie wiadomo jak wygladała rownie bardzo boli ale chyba najbardzie gdy sie patrzy jak z dziecka uchodzi zycie i gdy sie czuje że w nijaki sposób nie da sie dziecku pomóc....Ta bezsilnosc....zal , smutek, powoduje ze zycie staje sie wydawac zupełnie inne. Zmienia sie w momencie zajscia w ciaże a juz całkiem w momencie narodzin dziecka.....a co gdy upragnione malenstwo umiera? jak dalej żyć? Co w takiej sytuacji robić? Myslec o nastepnym? Ale jak nie obwiniac sie o strate tego pierwszego?
    Wiele pytan kraży w mojej głowie. Co by było gdyby..... co mogłam zrobic by temu zapobiec? Co zrobiłam nie tak?
    Przez te 11 dni Towazyszył mi napis na plakacie w szpitalu w ktorym przebywalam wraz z Marysia, "zrozumieć zycie"........jak je zrozumieć? Ja zyje , My żyjemy a nasze dzieci? czym one były gorsze by na to zycie nie zasłóżyc?
    Mowia że tam im lepiej, miały w końcu krotsza droge do swietosci....wierze w to ale czy nie mogły zaznać życia?

2. reklama
  3. joanna23_

joanna23_ Początkująca w BB

Kiedy Marysia Umierała usłyszalam od pewnej osoby że Bog doswiadcza cierpieniem osoby ktore najbardziej miłuje... Nie wiem czy to prawda w końcu Bog kocha nas wszystkich tak samo. Wierze w Niebo w Boga itd ale mam żal do niego że mi ja zabrał. Dlugo prosiłam o dzieckio , kiedy w końcu wysłuchał mojego błagania dziekowałam Mu za ten dar . Może za mało sie starałam ....moje zycie w tym czasie nie było upożądkowane tak jak trzeba. Moge powiedziec że podarował mi ja moze po to bym sie opamietała , po to bym w koncu zdecydowała czego ja chce... Nie wyciagnełam z tego wnioskow...wyciagam je za pozno. Żałuje z całego serca. Codziennie prosze o wybaczenie....

Poleć forum