reklama

Cierpienie...

 1. joanna23_

  joanna23_

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jestem mama Marysi ktora dołaczyła do grona aniołków po 11 dniach zycia 19.10.13r.
  Czemu taki temat??
  Może dlatego ze sobie z tym nie radze...
  Dlaczego opisuje to na forum?
  Moze dlatego ze nie mam wsparcia jakie jest mi potrzebne...
  Cieżko jest opisac pustke jaką sie czuje po stracie dziecka . Kazda strata chocby nie wiadomo jak wygladała rownie bardzo boli ale chyba najbardzie gdy sie patrzy jak z dziecka uchodzi zycie i gdy sie czuje że w nijaki sposób nie da sie dziecku pomóc....Ta bezsilnosc....zal , smutek, powoduje ze zycie staje sie wydawac zupełnie inne. Zmienia sie w momencie zajscia w ciaże a juz całkiem w momencie narodzin dziecka.....a co gdy upragnione malenstwo umiera? jak dalej żyć? Co w takiej sytuacji robić? Myslec o nastepnym? Ale jak nie obwiniac sie o strate tego pierwszego?
  Wiele pytan kraży w mojej głowie. Co by było gdyby..... co mogłam zrobic by temu zapobiec? Co zrobiłam nie tak?
  Przez te 11 dni Towazyszył mi napis na plakacie w szpitalu w ktorym przebywalam wraz z Marysia, "zrozumieć zycie"........jak je zrozumieć? Ja zyje , My żyjemy a nasze dzieci? czym one były gorsze by na to zycie nie zasłóżyc?
  Mowia że tam im lepiej, miały w końcu krotsza droge do swietosci....wierze w to ale czy nie mogły zaznać życia?
   
 2. reklama
 3. joanna23_

  joanna23_

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Kiedy Marysia Umierała usłyszalam od pewnej osoby że Bog doswiadcza cierpieniem osoby ktore najbardziej miłuje... Nie wiem czy to prawda w końcu Bog kocha nas wszystkich tak samo. Wierze w Niebo w Boga itd ale mam żal do niego że mi ja zabrał. Dlugo prosiłam o dzieckio , kiedy w końcu wysłuchał mojego błagania dziekowałam Mu za ten dar . Może za mało sie starałam ....moje zycie w tym czasie nie było upożądkowane tak jak trzeba. Moge powiedziec że podarował mi ja moze po to bym sie opamietała , po to bym w koncu zdecydowała czego ja chce... Nie wyciagnełam z tego wnioskow...wyciagam je za pozno. Żałuje z całego serca. Codziennie prosze o wybaczenie....
   

Poleć forum