reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Cieszyn czy Bielsko który szpital wybrać na cięcie cesarskie ?

Dołączył(a)
20 Listopad 2017
Postów
2
Rozwiązania
0
Witam proszę o opinie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama

MaryH

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Maj 2017
Postów
1 250
Rozwiązania
23
Ja rodziłam siłami natury w BB, jestem zadowolona chociaż Wojewódzki jest przepełniony. Wiec jeżeli BB to raczej kieruj się na Wyspiańskiego. O Cieszynie słyszałam dobre opinie, wiec tez warto rozważyć.
 

DareToBe

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2017
Postów
1 700
Rozwiązania
1
Szczerze to brałabym tylko pod uwagę Bielskie szpitale - nie dlatego, że coś mam do ginekologii w Cieszynie! Głównym powodem jest to, że w Cieszynie cięcia są robione w znieczuleniu ogólnym, a w Bielsku 99% jest w przewodowym (do kręgosłupa) - co nie dość że jest bezpieczniejsze to w dodatku jest możliwość „uczestniczenia” w porodzie i zobaczenia maluszka zaraz po wyjęciu z brzucha - przy znieczuleniu ogólnym tej opcji nie ma.
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry