reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Wow Agatko! Czapki z glow :) szczególnie za porod naturalny! Wiedzialas ze bedzie taki klocuszek.? Ja mialam usg na 2 tyg przed cesarka i wiedzieli ze bedzie duzy, zastanawialam sie czy by zrobili cc jesli bylby glowka w dol. W pl wiem ze mierza rozstaw kosci w miednicy (wspolmiernosc) ale czy tu? Chcialabym rodzic naturalnie 2 dziecko ale podobno kazde nastepne wieksze od poprzedniego a Leon mial prawie 4.5 a ja waska w biodrach...

Towicz jak przygotowania,? To juz niedługo :)
Mamcia imie wybrane?
 
Aleksiel nie prawda ze kazde wieksze, nie zawsze tak jest. U mnie syn ponad 3.500 a corka 2.650 :). No i znam tez inne przypadki ze nastepne dzieci mniejsze ;), a wiec nic straconego.
My mamy imie jeszcze z poprzedniej ciazy Louis i chyba zostaniemy przy tym imieniu :)
A jak u Was?
Moh synej napewno nie bedzie taki duzy jak wasz. Bo ja mam 158 a M jest wysoki ale b. szczuply. Dlatego napewno maly bedzie drobny. Zreszta nawet bym wolala bo boje sie koncowki ciazy o blizne po poprzednich cieciach ....czasami sie rozchodzi :(
 
reklama
Całkiem dobrze. Ale mam pytanie kiedy wam brzucj opadł bo mi każdy mówi ze mam bardzo nisko i tak jest przed porodem? Mie pamiętam z poprzednich ciąż
 
Do góry