reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Ile już jesteś w uk? Nie myslalas o tym by go zostawić? Uważam, że może juz być tylko gorzej.. Są miejsca gdzie mogłabyś otrzymać pomoc, moze dostać swoje mieszkanie.. Nie wiem czy u was też tak to działa.. Tzn.z taka łatwością. Z takim facetem nie masz przyszłości..i pomysł o dziecku, napewno należy Wam się coś więcej..
 
Ja jestem na wyspach od końca kwietnia...dokładnie doncaster obecnie to 19 tyg ale martwi mnie ze nie miałam sprawdzane poziomu hormonów a zaznaczyłam położnej ze brałam hormonu w okresie dojrzewania gdyż miałam problemy z miesiączkowaniem jestem tez po usunięciu lewej jajnika z jajowodem...cierpię na pcos dlatego jak sie dowiedziałam o ciąży to byłam taka szczęśliwa a boje sie bo to moja pierwsza ciąża i nie wiem jak tu opieka medyczna wyglada z tego co widzę to za dobra nie jest lekarze w moim mieście głównie recepty wypisują zero skierowań na badania czy do specjalisty...
 
Ja jestem na wyspach od końca kwietnia...dokładnie doncaster obecnie to 19 tyg ale martwi mnie ze nie miałam sprawdzane poziomu hormonów a zaznaczyłam położnej ze brałam hormonu w okresie dojrzewania gdyż miałam problemy z miesiączkowaniem jestem tez po usunięciu lewej jajnika z jajowodem...cierpię na pcos dlatego jak sie dowiedziałam o ciąży to byłam taka szczęśliwa a boje sie bo to moja pierwsza ciąża i nie wiem jak tu opieka medyczna wyglada z tego co widzę to za dobra nie jest lekarze w moim mieście głównie recepty wypisują zero skierowań na badania czy do specjalisty...
Wybierz się do Polskiej przychodni.
Tanio nie będzie ale zawsze cie to uspokoi. W 20 tyg powinnaś mieć scan. Może wtedy też podpytaj o to co cię martwi. Porozmawiaj z położna.

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wybierz się do Polskiej przychodni.
Tanio nie będzie ale zawsze cie to uspokoi. W 20 tyg powinnaś mieć scan. Może wtedy też podpytaj o to co cię martwi. Porozmawiaj z położna.

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
17 mam mieć robiony scan...z ta przychodnia to dobry pomysł popatrzę w necie czy coś tu w mojej okolicy jest
 
reklama
Ja jestem na wyspach od końca kwietnia...dokładnie doncaster obecnie to 19 tyg ale martwi mnie ze nie miałam sprawdzane poziomu hormonów a zaznaczyłam położnej ze brałam hormonu w okresie dojrzewania gdyż miałam problemy z miesiączkowaniem jestem tez po usunięciu lewej jajnika z jajowodem...cierpię na pcos dlatego jak sie dowiedziałam o ciąży to byłam taka szczęśliwa a boje sie bo to moja pierwsza ciąża i nie wiem jak tu opieka medyczna wyglada z tego co widzę to za dobra nie jest lekarze w moim mieście głównie recepty wypisują zero skierowań na badania czy do specjalisty...
Witaj, najlepszy sposób to truć lekarzom/położnym i panikować, Ja też zaszłam w ciąże z PCOS i zrobili mi wczesne USG (7 tyg) i pozniej za dwa tygodnie żeby mnie uspokoić.
Ja na opiekę medyczną tutaj nie narzekam (Ale wiem że jestem w mniejszości) chyba że chodzi o niektórych GP. Położne kazały dzwonić z każdym pytaniem i drobnostką i tak robię.
Jakbyś potrzebowała pomocy w poradzeniu sobie tutaj to służe pomocą (w miarę wiedzy i możliwości)
 
Do góry