reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Peugotka ogromne gratki! sliczny brzuszek i coreczka :) jak się czujesz??


Wiecie, nie wiedziałam że takie wymogi są do paszportu. to Dupa bo stary przeterminowany gdzieś jeszcze mam ale dowód tez juz nieważny haha.
Mąż nie ma nawet dowodu bo zaginął. używamy tylko prawka.


Ania to on tak bo się pozarliscie?? bardzo nieodpowiedzialnie.. to tak można się bawić papierami? wycofywać i wracać??

W czwartek mam Prenatalne :)
 
Lilith pokaz twoj brzusio ;[emoji23][emoji23][emoji13][emoji13][emoji13]

Ktory tydzuen?
Skad wigole klikacie Ja z Kent

Czuje Sue ok tylko lozysko mam przednie i musze uwazac a ty ok ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w poniedziałek na usg pokazano jąderka wiec napewno chłopak kolejna wizyta u poloznej 4 stycznia a usg 9../ja sobie pogadałam z mama o problemach z tymi dokumentami itp ona mówi ze ważne aby ja podjęła słuszna decyzje itp bo jesteśmy w takiej sytuacji ze on pracy stracić nie może i ze mam myśleć o dobru dla dziecka wiec stwierdziłam ze sama spędzę wigilie choinka co prawda sztuczna w pudełku i reklamówka ozdób na choinkę juz są ale ubierać i stroić będę w przyszłym tygodniu...stroik sobie ładny sprawiłam zamówiłam w polskim sklepie uszka krokiety kupię jeszcze śledzie i rybę i będę sama obchodzić wigilie a na drugi dzień z mężem...czasem trzeba jednak dać za wygrana i zrobić wszystko aby było jak najlepiej...mały ostatnio daje popalić mi...tak sie rozpycha i to najczęściej w nocy kiedy próbuje spać do tego od trzech dni problemy z krzyżem i trochę z oddychaniem...ale daje radę...
 
A to mój brzuszek za 28 min zacznie mi sie 29 tydz...
 

Załączniki

  • IMG_0285.JPG
    IMG_0285.JPG
    335,6 KB · Wyświetleń: 69
Wierzysz w scan? Bo kumpela miala corke na usg s uridzila syna,wiec Sue zastanawiam czy cos kupowac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No wiesz ja miałam usg nie scan i na usg między nóżkami widoczne było ze ma jąderka na szczęście ja mam kolejne usg 9 stycznia wiec juz trochę mogę robić zakupy do tego mama mi prześle po braciszku niebieski śpiworek w którym był chrzczony do tego biały rożek...i kaftaniki bo tu to widziałam tylko body i pajacyki a kaftaniki tez sie przydadzą...
Noc juz miałam dziś z głowy dzięki współlokatorem dziewczyna tez Polka nudziło jej sie to poszła sobie do kolegi jej męża co ma pokój nad nami i jak zaczęli gadać głośno i chodzić jak stado słoni to aż mój maz sie wkurzył ni kurczę ileż można on chodzi na 12 godz do pracy jutro i pojutrze ma 18 godz a ja sie do tego złe czułam No i maleństwo sie obudziło a potem to juz fikołki w brzuchu robiło to nie umiałam spać....
 
reklama
My z mężem planujemy wynajęcie czegoś osobno ale do tej pory finansowo nie było szans dlatego czekamy na nasze dokumenty abyśmy mogli dla dziecka starać sie o concile home teraz maz więcej zarabia i ma dobra prace dlatego chce po nowym roku coś swojego najlepsze jest to ze jak ona była w ciąży to każdy musiał chodzić na palcach itp a to co teraz robią to czysta złośliwość...my i tak chcemy zmienić dom przed rozwiązaniem bo chce zapewnić małemu ciszę i spokój a nie ze tamci będą w nocy mu pobudkę robić...ona sama ma teraz 5 miesięcznego syna i nawet o regularnych porach go nie kładzie bo chce aby przespał cała nic wiec nie raz mały chodził o 22,23 a to jest za późni jak na takie dziecko ja. Chce nauczyć mojego maluszka aby max 20 juz spał nakarmiony i wykapany...gdyby nie problemy finansowe to juz dawno mielibyśmy coś swojego
 
Do góry