reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Tego co wiem aplikacje o council home musisz. Online zrobic I czekac ,nie raz czeka sie dlugie lata,zalezy od sytuacji waszej,razze juz aplikowac bo wiem ze Sue czeka ,znajomi maja ,my mamy za duze dochody niestety na jakikplwiek benefit tylko Po uridzeniu dzidzi przysluguje nam benefit child ktory jest okolo 90£ na msc o kazda para go dostaje oraz moje macierzynskie z pracy od kwietnia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My planujemy coś swojego ale od nowego roku...nasze dochody raczej nie przekracza ale żeby cokolwiek zrobić to musimy mieć dokumenty...

Do nowego roku tylko dwa tyg wiec to JuZ niedlugo ;)))) i bardzi dobrze wtedy ty se pierdniesz i tylko ty to uslyszysz ;)
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do nowego roku tylko dwa tyg wiec to JuZ niedlugo ;)))) i bardzi dobrze wtedy ty se pierdniesz i tylko ty to uslyszysz ;)
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No dokładnie....mi bardziej chodzi o spokój i o to ze jak posprzatam sobie kuchnie i łazienkę to będę mieć czysto a nie ze najpierw muszę sobie wannę umyć...dobrze ze do stycznia dużo czasu nie zostało...
 
My jesteśmy już na 3 cansilowskim domu. Ten w pełni wyremontowalismy ale znowu się będziemy przeprowadzać, teraz myślimy o 4 sypialnianym..

Śliczny i duży brzusio!

Wierzę w scan.. Sama też poznam. I zawsze przeczucia się zgadzało. Chłopca łatwo poznać na usg, to widać dziewuszke tez. Ale ona może się w chłopca zmienić jak za szybko się wypatrzy. Na preznatalnych widzialam, że nic nie ma w środę idę prywatnie potwierdzić. To już 3 ciąża tu.. I za kazdem razem idę na ten sam scan. Potem w 20 potwierdza pewnie w szpitalu.


Trochę mnie nie było, urwanie głowy miałam.. Ale chinacwyszla nieźle, wstawie zdjęcie. Jaknu Was??


_20161227_114650.JPG
 

Załączniki

  • _20161227_114650.JPG
    _20161227_114650.JPG
    722,3 KB · Wyświetleń: 375
reklama
Ja niestety nie mam jak pokoju dla małego zrobić bo my sami wynajmujemy tylko pokój, a nie wiadomo kiedy nasz będzie stać na osobne mieszkanie póki co w styczniu wyprowadzka odpada trzeba rachunki popłacić wiec do dyspozycji nam zostanie 700£ a musimy łóżeczko zamówić kupić potrzebne mi rzeczy do szpitala torbę przygotować do tego musimy jakaś szafę i komodę do pokoju kupić dobrze ze łóżeczko juz wybrane i wózek tez...czy któraś z was sie orientuje czy produkty z amazon są wytrzymałe??? Mój maz pare dni temu znalazł tam super wózek i nawet cenowo nie ma tak zle...do tego pod koniec stycznia czeka mnie wizyta w domu przez health visiting service a jeszcze maja przyjść z migracyjnego na jakiś wywiad czy pozadawać pytania na temat naszego związku itp
Do tego mama wysłała mi paczkę priorytetem przez pocztę 16 grudnia i jak 19.12 wyszła z Warszawy i wyszła z pl to dalej nic nie wiadomo a tam są ciuszki dla małego
 
Do góry