reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Medio- no własnie nie musieli mnie nacinać, z czego byłam niezmiernie zadowolona, a Domis ważył prawie jak Twój Lolek 4100 i nawet blisko pęknięcia nie byłam:-D.
Myleene- to faktycznie niecodzienne:tak:, a lie rodziłas Alusia? bo ja Alcia to od regularnych i bolesnych skurczy 67 i pół godziny:szok:, ale głowa do góry, drugi idzie dużo szybciej, u mnie to już było tylko 26 godzin:-D(zapisałam sobie żeby nie zapomnieć;-)).
 
reklama
Nie chcę się kłócić ale oglądałam ostatnio program o porodach i wypowiadała się doktorka mówiąć,że niby niekorzystnych skutków nie przynosi ale wpływać wpływa bo przenika przez łożysko i dziecko może być po tym ospałe i "spokojniejsze". Ja uważam, że jakby nie patrzeć jest to farmaceutyk, substancja chemiczna. Nie krytykuję i nie oceniam kobiet, które się na to zdecydowały, to nie moja sprawa. Ja się nie zdecyduję i nikt mnie nie przekona a co do innych to wolnoć Tomku...
 
Myleena tak a własnie zapomniałam Ci odpisac, mój Lolek jeszcze nie chodzi nawet sam nie stoi.
Trzymam kcuki za Ciebei.
Zocha przecież masz już Igorka więc neiejest źle, co mąż chciał drużynę, hihi, mój tez chciał drugiego synka, no i ma. JESSICA - piekne imię:))))
A jak Twoja waga duży tyjesz, czy mało?

tyle ze igorek i zosia niesa jego rodzonymi dziecmi :-(ale oczywiscie skoczyl by za nimi w ogien :-):tak: i nawet niejest polakim :-) moja coreczka bedzie miala ciemne wloski czarne oczka i troszeczke ciemniejsza karnacje :-) jak narazie przyutalam az 8 kilo :zawstydzona/y:mam tendencje do tycia w ciazy z zosia 26 kilo:zawstydzona/y: z igorem ponad 30 :zawstydzona/y:tyle ze po zosi wygladalam jak przeszczep oczywiscie nieodrazu po jakims pol roku ale jednak a po igorze w ciaz nosze co nieco :-:)zawstydzona/y: no ale coz napewno zrzuce to potem musze niechcem wygladac jak moja mam jak wiekszocsc mojej rodzinki :-D:zawstydzona/y: niemam pojecia czemu tak przywieram na wadze z zosia niebylo mnie prawie wogole w domu bardzo duzo sie ruszalam i wogole dlatego niemoge pojac z igorem inna sprawa bo bardzi zle sie czulam przez pol ciazy wymioty okropne bole glowy wiekszosc czasu spedzalam w lozku mam nadzije ze do konca tej ciazy duzo mi nieprzybedzie:zawstydzona/y::tak:pozdrowki serdeczne;-)
 
Zocha gratuluję dziewczyneczki, mąż niech nie będzie taki wymagający w końcu co zrobił to ma :-D:-D:-D:-D:-D Czy planujecie jeszcze jedno bobo dla wyrównania wyniku czy pozostaniesz przy przewadze babek w domu?


Sara tak z mezem uzgonilismy tylko ja zaszlam w ciaze ze jesli bedzie chlopczyk to bedzie na tyle a jak dziewczynka to bedziemy robic jeszcze chlopczyka:tak::-D takze bedzie mnie czekala jeszcze jedna ciaza:tak::-)pozdrawaim ciepelko:-)
 
Sara a to malutko przytyłas.
Zocha ja tez dużo tyłam w każdej ciąży po 25 kilosów.
Ach Ci faceci, samych synów chcą.
A Ty mi lepiej podaj "swój przepis" na córcię" bo ja trzecią chcę córę!
Mamunia ja też słyszałm ze zzo nie działa na dziecko szkodliwie, a mój Krzyś rzeczywiście był spokojniejszy tuz po porodzie z parę godzin mało płakał, a Lolek po tym niby znieczuleniu, którego chyba nie było w rzeczywistości, od porodu płakał bardzo długo wieczór i prawie całą noc, no ale może to przypadek.
 
Witam,
w ten pochmurny dzionek, moze jeszcze sie przejasni....

Mamunia - ja w sumie rodzilam 24 godziny. Ale ciezko bylo, bo do ostatniej chwili nie odeszly mi wody. Dopiero pod koniec postanowily przebic pecherz...I dopiero ostanio mazz mi powiedzial, ze maly sie w trakcie zachlysnal, bo olozne nic mi nie powiedzialy. Bozzzeeee, 67 godzin?!! Podziwiam, zwlaszcza, ze jeszcze chcesz miec jedno.
 
Hej!
Myleene - artykuł mówi o gondolkach z jakimś dziwnym zapięciem tylko w pasie, ale są foteliki, które można rozłożyć na płasko i nadal są fotelikami z wszystkimi zapięciami i ochroną główki, więc autor artykułu chyba nie doczytał :-D

Patrz: Jane Matrix Cup Lie Flat Car Seat Cherry - Car Seats Birth-12mths 0-13kg - Babyoka Online Shop ta Jane Matrix jest naprawde świetna! :tak:

Co do epiduralu - nie mam pojęcia - czytałam, że nie przenika do łożyska - ale nie wiem na ile to jest prawda :cool:

A jak wy liczycie ile czasu rodziłyście? :-D Chodzi o czas kiedy skurcze były już bardzo bolesne, czy w ogóle od pierwszych regularnych skurczów? Bo ja to pierwsze i z tego wynika, że rodziłam Krzysia około 10 godzin, a Alicję jakieś 4 godziny, ale z Alą bardziej mnie bolało bo byłam po oksytocynie :wściekła/y:

No nic, spadam na siłownię zrzucić ten boczek co się nocami z wyrka wylewa :happy:
 
Sara123 ja sie zgadzam z Toba i tez nie zamierzam brac epiduralu,jeszcze nigdy nie rodzilam ale jestem zdania ze tyle kobiet juz rodzilo bez zadnych przeciwbolowych zastrzykow i jakos sobie daly rade wiec i ja dam a poza tym ja sie nie boje bolu:tak:
Lucin@ co do tego fotelika to podoba mi sie i chyba sie w taki zaopatrze:-)
Medio to wyglada na to ze tylko moj chce kobietke miec-od poczatku tak gadal,a na USG jak wyszlo ze dziewczynka to sie cieszyl jak glupi-jak nie raz sobie zartuje ze sie okaze na porodowce bo czasami sa pomylki i moze wyjsc chlopak to sie krzywo na mnie patrzy:-DOczywiscie jak by byl chlopak to tak samo by sie cieszyl ale wydaje mi sie ze juz sie nastawil na kobietke;-)
Ja jak do tej pory przytylam jakies 9 kg-nie wiem czy to malo czy duzo?
I znow mam problem z wozkiem bo juz w przyszlym tygodniu zaczynamy zakupy a patrzac na internecie nic mi sie nie podoba a jak sie podoba to jest bez gondoli a ja ja chce z gondola-mialam wybrany wozek w Polsce ale zrezygnowalam bo faktycznie jak sie cos popsuje to nie bede pozniej kombinowac wiec musze znalez tutaj jakis.
Smacznego sniadanka wszystkim
 
reklama
Hej!


A jak wy liczycie ile czasu rodziłyście? :-D Chodzi o czas kiedy skurcze były już bardzo bolesne, czy w ogóle od pierwszych regularnych skurczów? Bo ja to pierwsze i z tego wynika, że rodziłam Krzysia około 10 godzin, a Alicję jakieś 4 godziny, ale z Alą bardziej mnie bolało bo byłam po oksytocynie :wściekła/y:


jezeli liczyc od momentu kiedy mi sie skurcze zaczely to moja zosie rodzilam 5 godzin a igorke 4 ale po oksytocynie co bol byl niewiarygodnie silny:-:)szok:

Sara a to malutko przytyłas.
Zocha ja tez dużo tyłam w każdej ciąży po 25 kilosów.
Ach Ci faceci, samych synów chcą.
A Ty mi lepiej podaj "swój przepis" na córcię" bo ja trzecią chcę córę!
QUOTE]

Medio ja przepisu niema zadnego jakos tak wyszlo ale maz mowil ze on wie jak zaplaniowac chlopczyka jak dziewczynke tyle ze wtedy niemielismy do tego glowy :-Dpozdrawaim serdecznie
 
Do góry