reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Sara jak się nudzisz to zapraszam na 28dni tam zawsze coś się dzieje:)))
Ja tam równiez jestem codziennie, pod nickiem Medio tak jak i tu:)))))
Pierwszy miesiac jest gratis, ja się wciągnęłam z 1,5 roku temu i piszę tam codziennie czasem po iklka razy, fajowe są tam dziewczynki róznież.
 
reklama
ostatnio dokształcam się książka " Język Niemowląt" Tracy Hogg i stwierdzam ,że jest tam wiele ciekawych informacji :) ps. dla chętnych mam ją na swoim chomikuj.pl :)
 
Medio on uwielbia wszystko co ugotuje,szczerze mowiac to dziwne ale nie lubi za czesto jesc tego co u nich gotuja-co prawda jestem na tyle dobra "zonka" ze nauczylam sie duzo rzeczy z ich kuchni robic ale i tak nie chce zebym czesto je gotowala:tak:
Sara szkoda ze Cie cos takiego dopadlo no i nie jest fajnie jak sie nie masz do kogo odezwac,ale juz niedlugo urodzisz i bedzie lepiej;-)Wydaje mi sie ze duzy wplyw tez na to ma to ze zima sie zbliza i pogoda juz nie ciekawa,szybko sie ciemno robi,zawsze mnie taka mala depresja dopadala o tej porze roku.
Ja tez nie mam za duzo do roboty bo mieszkam chwilowo z siostra mojego N wiec jedynie co to posprzatam troszke z rana co zajmuje pol godzinki lub czasem cos ugotuje i reszte dnia nie wiem co ze soba zrobic,dlatego sciagam mase filmow i staram sie czas filmami zajac.
Calineczka ja tez nie jestem doswiadczona,ale wiem ze nawet jak bys chciala to wszystkiego sie nie nauczysz przed urodzeniem,jedynie co mozesz to poczytac o roznych rzeczach ale i tak dopiero pozniej bedziesz wiedziala co jest dobre dla Twojego dziecka a co nie.Jesli sledzisz posty caly czas to widzisz ze nawet dzieczyny ktore juz od kilku miesiecy lob dluzej sa mamuskami czesto sie o cos pytaja innych dziewczyn.
 
Witam,
calineczkazbajki kazdy chce byc dobrym rodzicem, ale czasami nie warto przesadzac, bo dziecku mozna krzywde zrobic i doprowadzic do jego choroby. Ja tez sie balam, ze nie bede dobra matka, ale jakos mi wychodzi, myslalam, ze nie bede miala cierpliwosci do mojego urwisa, ale mam. Warto jest poczytac co sie moze zdarzyc, co pojawia sie u malych dzieci, w czym sie pierze itd...Ale to wszystko wychodzi w praniu:))Sama zobaczysz...

Medio
Ty to mialas pracowity dzien. A ja wczoraj spagetti zrobilam i zupke grzybowa. Mialam isc do ksiedza zamowic chrzest, ale mojemu M zachcialo sie zmiany samochodu i caly dzien latalismy po komisach.
Skoro HV przyczepila sie do Twojego Lolka, ze taki duzy, to ciekawe co by powiedziala o moim. Ma prawie 7 miesiecy a wazy ponad 9 kg.

Sara zycie kury domowej jest ciezkie, zobaczysz jak malenstwo pojawi sie na swiecie:) Ja mialam tak jak Ty. Na 3 tyg przed rozwiazaniem poszlam na urlop, a maly sie urodzil 2 tyg po terminie. Z nudow sciany malowalam, meble przestawialam dzien w dzien, a teraz jestem tak zalatana, ze brakuje mi czasu dla siebie;) Delektuj sie chwila, juz niedlugo...

Kamilalopez
ja tez juz niedlugo zostane sama. Moj M wraca do UK i do swiat bede sama....takie zycie.
 
Dzien dobry :-)

Ale sie wczoraj Kobietki rozpisalyscie :tak:
A ja wczoraj o 19 poszlam juz do lozka nawet seriali swoich nie ogladalam :szok::-D:-D katar mnie meczy i jakos tak wyszlo.

Medio - no pieknie Karolek rosnie jak na drozdzach :tak::-)

Kamilalopez ja dokladnie jak Ty uwielbiam jesc pierogi ale je robic to juz nie zabardzo:no::-)

Sara123 - wiesz ja tez mialam jak Ty strasznie mi sie nudzilo jak byla sama Ola a teraz :szok: ale czasu mi na wszystko brakuje a juz na odpoczynek napewno takze ciesz sie Kochana ta nuda bo pozniej to kto wie jak to bedzie :tak:a wierszyk Lokomotywa pasuje idealnie do maciezynstwa az sie usmiechnelam:tak::-D:-D
 
Czesc laseczki
Pamietacie mnie jeszcze :p hehe
Moje zycie normalnie sie poprzewracalo o 180 stopni. Mala caly dzien potrzebuje mojej uwagi jest cudowna ale przeszlysmy juz zapchany nosek, katarek i ospe:szok:
Dzis bylysmy sie wazyc i mierzyc i mamy juz 58cm bylo 46cm i 4780g przy porodzie 2340g. A jutro szczepionka wiec z tego faktu takie pytanie jak wasze dzidzie przechodzily trzeba sie zopatrzyc w paracetamol ? czy raczej lagodnie maja byc dwa klucia juz sie boje :((
Buziale dla was moze kiedys was nadrobie do milego :))

A i obiecana focia mojej krolewny
599404_20102009.jpg
 
Witaj Sachmecia:tak::-)

Corcie masz boska:-):-) no i pieknie rosnie
jesli chodzi o szczepienie to napewno warto miec cos przeciwgoraczkowego bo kazde dziecko inaczej przechodzi a zdaza sie ze goraczkuje

Duze buziaczki
 
Sachmecia! Ale masz księżniczkę śliczną! Co do szczepienia, Krzyś ani za pierwszym ani za drugim razem nie miał żadnych skutków ubocznych :tak: Ale na wszelki wypadek trzeba mieć coś przeciwgorączkowego! Ja mam czopki :tak:

Dziewczyny, muszę sie pochwalić - udało mi się wyrwać na ebayu Jane Matrix za 25,5F (włącznie z przesyłką) - dziś otrzymałam i jestem zachwycona tym fotelikiem. Spróbuję załączyć fotki :tak:
 

Załączniki

  • PL273105.jpg
    PL273105.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 34
  • PL273118.jpg
    PL273118.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Sachmecia- sliczna córeczka:-)! Co do szczepień, to mi na godzinę przed szczepieniami zalecali dać calpol i tak też robiłam. Wydaje mi się, że Domisiowi wcale nie był potrzebny, za to Alusiowi na pewno pomagał, bo po niektórych szczepionkach gorączkował, więc wszystko zależy od organizmu, jednak lepiej mieć cos w zanadrzu:tak:.
lucin- ale Krzys jest już duży:tak:, a fotelik super, na pewno dużo wygodniejszy od normalnego:-).
 
Do góry