reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Gosia, dziękuję. Świetnie to wyjasnilas.
Wózki nie są tanie.. Nasza ostateczna spacerówka kosztowała prawie 400f. 4 wcześniejsze miałam używane, 1 nowy i po 5m do sprzedania poszedł.Dlatego często warto kupić używane. Nie wiem jak będzie unWas ale w zasadzie każda matka zmienia wózek. Najczęściej gdy dziecko podrosnie. Jak nie to pewnie zachcesz mieć druga soacerowke, lekka.
Wiem jaki masz wózek, taka moda na nie panuje. To inna odmiana znanych wózków w pl ale pod inną nazwą.. One chyba włoskie są, już ni cholery nie pamiętam. Ważne, że Ci się podoba no ale na 4 lata?? Jaka on ma wysokość oparcia? Do 18kg dziecko mieści??
Nasz syn jest bardzo duży, mieliśmy ograniczony wybór w wózkach z tego powodu, oparcia najwyższe to jogger, ten co my mamy parasola quiny i jeszcze jakiś, nawet uppa ma niższe. Wiec nie wierzę, że on posłuży pełnym oparciem do 4 roku. I jak będzie się prowadzić jedna ręką z klocem na pokładzie plus zakupami?
Isofix pasuje Ci do auta? Bo nam baza maxi cosi nie pasowała pod fotele qq.
Wózek wielofunkcyjny nie oznacza, że będzie lepszy.

Kochana, jak piszesz. To 1 maluch. Nie szalej. Nie warto. Na początku chce się mieć wszystko, jak najlepsze, jak najwięcej a potem okazuje się, że to tak nie działa.. Albo że jednak to dziecku nie pasuje a to nam i szkoda było kasy i zachodu.
Nomi my,, kobietki jak to Gosia naoisala, lubimy zmiany i nowości :)

Jak się czujesz??
 
reklama
Gosia, dziękuję. Świetnie to wyjasnilas.
Wózki nie są tanie.. Nasza ostateczna spacerówka kosztowała prawie 400f. 4 wcześniejsze miałam używane, 1 nowy i po 5m do sprzedania poszedł.Dlatego często warto kupić używane. Nie wiem jak będzie unWas ale w zasadzie każda matka zmienia wózek. Najczęściej gdy dziecko podrosnie. Jak nie to pewnie zachcesz mieć druga soacerowke, lekka.
Wiem jaki masz wózek, taka moda na nie panuje. To inna odmiana znanych wózków w pl ale pod inną nazwą.. One chyba włoskie są, już ni cholery nie pamiętam. Ważne, że Ci się podoba no ale na 4 lata?? Jaka on ma wysokość oparcia? Do 18kg dziecko mieści??
Nasz syn jest bardzo duży, mieliśmy ograniczony wybór w wózkach z tego powodu, oparcia najwyższe to jogger, ten co my mamy parasola quiny i jeszcze jakiś, nawet uppa ma niższe. Wiec nie wierzę, że on posłuży pełnym oparciem do 4 roku. I jak będzie się prowadzić jedna ręką z klocem na pokładzie plus zakupami?
Isofix pasuje Ci do auta? Bo nam baza maxi cosi nie pasowała pod fotele qq.
Wózek wielofunkcyjny nie oznacza, że będzie lepszy.

Kochana, jak piszesz. To 1 maluch. Nie szalej. Nie warto. Na początku chce się mieć wszystko, jak najlepsze, jak najwięcej a potem okazuje się, że to tak nie działa.. Albo że jednak to dziecku nie pasuje a to nam i szkoda było kasy i zachodu.
Nomi my,, kobietki jak to Gosia naoisala, lubimy zmiany i nowości :)

Jak się czujesz??

W sumie sama nie dalabym kasy tyle za wozek to prezent dziadkow Ale w cenie bylo wszystko, tak izofix pasuje ,spacerowka tez lekka 9 kg a zakupy robie autem ;)
made from Uk style Italian pisze ,
Pisze ze do 18 kg ,zobsczymy
Mozliwe ze masz racje bo my rodzina wysokich i JuZ na scanie lekarz mowi ze widzi dlugasna bedzie wiec kto Wie moze do 3 lat poworze.wszustko di sprawdzenia


Ja mam sie ok a ty ?w sumie placze czesto i zgaga duzo wieksza Ale pracuje;)))
d971e71c16a5e8c3dc4173a47825bea3.jpg

To moj brzuch a dzus 27 t 5 dni ,


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilith no ja mam jeszcze mothercare my4 maz mi przyniosl z pracy nowy i jezdze nim teraz ma tylne kola pompowane i jest na zime ok :) na wiosne kupuje Agatce rowerek smart trike i jest troche jak mala spacerowka ale chce wykorzystac kase z urodzin a zabawek nie kupie bo ma pelno:) no i masz racje na poczatku chce sie miec wszystko jak najwiecej i najlepsze ale jak piszesz pozniej wychodzo w praniu co sie przyda a co nie;) choc Agatka to moa druga corka to z ciuszkami przyszlalam jak byla mala a strasznie szybko wyrosla z tego. Ale za to teraz potrzebuje ich wiecej:-p

Peugeotka ale brzuszko cudne:) no ja tez plakalam w ciazy duzo zreszta ja wrazliwa jestem i na filmach placze:-D

Lece do lozka bo dzieci juz spia:)
Spokojnej nocki wam zycze:)
 
Peugeotka nie pamiętam, jak byłam na listopadowkach to dziewczyng nim zainteresowane robiły pełny przegląd. Nie mam też pewności ale to jest włoski wózek orginalnie. Nie dopytywalam ich wtedy bo nas nie interesował ale wiem, że sprawdzały.

Śliczny brzuszek, malutki :) jak się czujesz??

Kupisz jeszcze normalna soacerowke, pewnie taka 6kg co się składa do małych rozmiarów, ale wszystko przed Tobą.

Gosia masz może obecnanie w nakladkach? Chciałabym dla syna z fotelikiem ewentualnie siedzisko, nie tylko sama stojąca. Uzytkowalas kiedyś którąkolwiek? Boję się czy nie będę się potykac o nią,,
My juz kupiliśmy dla cory gondole :) wybrałam ulubiony kolor.
Mi się marzy jeszcze yoyo zen ale już syn za duży, bo siedzisko małe albo Mountain buggy junge och..
Dla cory na pewno kupię jeszcze inny, choć nadal mam ukochaną Nuneczke :)
 
Szukalismy w it wozkow tez bo jestesmy tan dwa razy w roku(maz wloch), i nie znalezlismy venicci ;(; pisze wloscy projektanci go wymyslili jednak chyva w Uk zrobil furrore od 2011 bo w it go nie znalazlam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szukalismy w it wozkow tez bo jestesmy tan dwa razy w roku(maz wloch), i nie znalezlismy venicci ;(; pisze wloscy projektanci go wymyslili jednak chyva w Uk zrobil furrore od 2011 bo w it go nie znalazlam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dopiero dolaczylam do tego forum. Wiec witam wszystkie mamusie z Uk. Ja właśnie zakupiłam venicci.. musze poeiedziec ze jest bardzo solidnie wykonany. Niestety nie wiem jak będzie się sprawował bo termin mam na marzec. Taki tylko szary.
1486510646-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz. Ja tez pytałam polskiego lekarza tu w polskiej przychodni i tez odradzał grypę a na krztusiec powiedział ze wiadomo on wprost nie moze mi powiedzieć brac lub nie ale gdybym była jego córka to doradzałby mi zaszczepić sie na to. Oczywiscie przewertowałam fora ( ale inf sprzed kilku lat ) pytałam znajomych i albo sie szczepiły( i było w porządku ) albo odradzają. Boje sie bo gdzieś padały słowa o zmniejszonych ruchach czy nawet śmierci płodu po szczepieniach a ja panikuje bo w tamtym roku nasza pierwsza córeczka urodziła sie martwa ( miała wadę genetyczna , śmiertelna ) a rodziłam w Polsce wiec tam mowy o szczepieniach nie było. Mam jeszcze jedno pytanie , rozumiem ze jestes juz po szczepieniu ? Jakieś skutki uboczne ??
Próbuję troszkę nadrobić o czym pisalyscie wcześniej.. I powiem tylko tyle.. ja zdecydowałam się na szczepionkę z grypa i bardzo żałuję. Jak żyje 24 lata byłam chora 2razy w życiu !! A po tej szczepionce od razu mnie gorączka i źle samopoczucie złapało i ogólne rozbicie.... do tego jeszcze znowu byłam w 33tyg ciąży chora.. paranoja.. oni do mnie ze to przeziębienie a nie grypa. Gdybym ja tylko wcześniej o tym wyczytała.. to bym się nie zaszczepila...



Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry