reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Cześć Kobitki
Fajnie, że dziś taki ruch na forum :tak:
Ja właśnie zwlekłam się z fotela, ledwo chodzę bo mi dokuczają plecy. Chyba znowu źle spałam w nocy bo obudziłam sie dziś rano obolała jakby mnie ktoś w nocy kijami obił. Macie jakieś rady na lepszy sen? W nocy się często budzę a potem chodzę jak potłuczona całe dnie.
Pytanko, czy wiecie może jak zrobić żeby suwaczek był widoczny na pulpicie kompa i żeby było widać odliczanie? Taki element pulpitu ale nie wiem jak to zrobić i czy można.

Ja cos znalazlam ;-) sprobuj to ja tez musze sprobowac hahah:tak:
Suwaczki - instrukcja umieszczania suwaczka na pulpicie
pozdrawaim ciepelko;-)
 
reklama
Acha Medio a Ty sie Kobietko nie obijaj i nie szykuj sie tak wczesnie do Pl tylko nadrabiaj pisanie do nas bo w Z PL bedziesz zadko do nas zagladala;-):-D:-D
Hihi no fakt w Polsce będzie problem z netem.
Zdrówka życzę dla Maleńkiej:));-)Wiem co czujesz, mój Lolek tez budzi mnei w nocy z 10 razy przez odstatnie 4 dni, masakra, nie wiem czy to przez ząbkowanie. Ale ciągle cycka chce, a ja chcę mu uciec i spać, a nie co chwilę karmić, 3 razy to OK!!! Ale nei więcej jak na jedną noc, Boziu, dziecię ma prawie 10 miesięcy a cycka więcej jak noworodek!:rofl2: Dobrze że w dzien mniej bo bym chyba nie dała rady.:shocked2:
 
He he Olinda no masz racje co do tej abstynencji :) az sie usmiechnełam pod nosem jak to przeczytałam.
A ja juz po wizycie Health Visitor...i Julka znowu 200gr na plusie. Dzisiaj mamy juz 3750 huraaaaaaaaaaa!!!!!!
 
dzięki dziewczyny,tyle,że Kacperek juz dobrze sie czuje choróbsko mu przeszło.
a rozwolnienie ma od 2 tyg i nie chce jeśc od 2 tyg.to dla mnie cos jest nie tak,a lekarze mówią,że tak jest czasem i tyle. Ale ja się :no:boję

olinda wszystkiego naj dla Olivki
myleene wszytskiego naj
 
Myleene wszystkiego najlepszego:-)i smacznego ciasta;-)
Tajchi
ja tam lekarzem nie jestem,ale jesli dziecko jest zdrowe i nie chce nagle jesc to chyba nie jest to normalne
Ja sie troszke zdenerwowalam bo wczesniej jak rozmawialam z moja szefowa to powiedziala mi ile bede dostawac na macierzynskim przez pierwsze 6 tygodni,teraz dostalam pierwszy peyslip i kwota jest mniejsza o £27-dzwonilam do nich i powiedzieli mi ze to komputer im tak wyliczyl i widocznie tak ma byc,co za buraki:wściekła/y:
 
Czesć dziewczyny!
Myleene- wszystkiego naj... z okazji Twojego swięta:-)
Rzeczywiscie masakra z tymi choróbskami, moje maluchy na szczęscie jakos się trzymają, ale w nocy Alus tak kaszle, że o mało płuc nie wypluje:szok:, no ale jak jest już bardzo zle to daję mu inhalator i od razu przechodzi. Staram się jednak używać go tylko w ostatecznosci.
Mam jednak nadzieję, że wszystkie nasze pociechy szybko wrócą do zdrówka i nie będą się już męczyć:tak:.Buziaczki dla Waszych maluszków:-).
 
Dziekuje kochane za zyczonka...juz stara du...a jestem,buuuuu.Ostatni rok z 2 na przedzie.

Tajchi ja myslalam, ze maluszek nie chce jesc od momentu kiedy pojawil sie problem z kro
stkami, ale skoro on nie chce jesc od 2 tyg, to zgadzam sie z Kamilolopez, ze cos jest nie halo. W ten sposob latwo malego odwodnic. Nikt zdrowy nie ma biegunki przez tyle czasu.

Medio Ty sie nie pakuj, tylko pisz z nami.

Kamilalopez widocznie szefowa w blad Cie wprowadzila, bo przez pierwsze 6 tyg dostaje sie 90% wynagrodzenia. To normalne. A potem juz tylko 100 iles funtow na tydzien.

Myslalam, ze w PL nie da sie znalezc pracy bez znajomosci, a jednak sie mylilam. Pozytywnie przeszlam tortury kwalifikacyjne i dostalam propozycje pracy. I dopiero teraz zaczal sie problem...

Ach, ciezkie to zycie...szczegolnie dla kogos z pod znaku wagi....
 
reklama
Myleene :
W dniu urodzin Twych kochana
Życzę szczęścia pod dostatkiem.
Aby troski i kłopoty
Odpłynęły gdzieś ukradkiem.

Słońce niech Ci zawsze świeci,
A na twarzy uśmiech gości.
I by nigdy Ci nie brakło
Marzeń, wiary i miłości.


Jesteś Wagą tak jak ja!! To super!!!! I to o równe 3 tygodnie jestem od Ciebie starsza!! Strasznie mnie to cieszy bo my Wagi mamy wiecznie jakieś dylematy i pewnie Ty to też doskonale rozumiesz!! Każdą sprawę widzimy zawsze z dwóch stron.
Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!
 
Do góry