reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Olinda eee to wy macie blisko w sumie, bo do Wroclawia wcale nie tak daleko. Ja to musze cala Polske przejechac.
Moi rodzice w nastepnym roku beda obchodzic 30 rocznice i postanowilam, ze dostana ode mnie obraz z nimi samymi. Tzn mam ich wspolne zdjecie i poprosze firme, by to zdjecie przelala na obraz, zrobila z tego obraz olejny:)) Ale zamotalam....

A my dzis wlasnie sprzedajemy autko, mam nadzieje, ze gosciu tak jak mowil, przyjedzie po naszego anglika:)))
 
reklama
Myleene - zawsze jak jedziemy to mowimy byle do berlina bo pozniej to juz z gorki :tak::-) a jak przekroczymy granice to jestesmy jedna noga w domu :-D:-D Dzieki za pomysl i powodzenia w sprzedazy autka
 
Lucin@ sliczna dynka:tak:
Co do kolek-w co powinnam sie zaopatrzyc?Bo ktos mi powiedzial ze najlepiej miec kilka roznych na kolki bo dziecko szybko sie przyzwyczaja i po kilku razach stosowania jednego juz pozniej to nie dziala i trzeba podac cos innego.
Olinda ja tez jestem z Wroclawia,tzn.kolo-ile wam zajmuje podroz do samego Wrocka?
I mam pytanie apropo fryzjerki-czy wie ktoras z was gdzie jest jakas dobra w okolicach Walthamstow??Musze sobie sciac wlosy,niestety sama sobie nie zetne a moja kolezanka ktora robila mi wlosy mieszka tam gdzie ja wczesniej mieszkalam i szczerze to nie chce mi sie tam jechac specjalnie zeby wlosy sciac.
Milego dnia
 
Kamilalopez - ja tez mieszkam kolo wroclawia ale jak bym napisala swoja miejscowosc to i tak by nikt nie wiedzial gdzie to jest :tak::-D:-D samochodem jechalismy tylko raz i zajelo nam to jakies 17-18 godz licze od wyjscia z domu :tak: a co do kolek u nas tylko pomagal infakol a probowalam roznosci
 
Kacperek wciąż ma biegunkę ale robi 2-3 razy dziennie
myleene
gratulacje za sprzedaż auta
kamilalopez ja tezpolecam infakol
olinda my jestesmy z Łodzi,a za autem dzis jeżdziliśmy ale z naszych planów Audi BMW nic nie wyszło,kupiliśmy Mercedesa ale za to z listopada '07,była okazją to trzeba było korzystać,zrobiłam próbną jazdę pierwszy raz w życiu automatem jeżdziłam szok:szok::szok:
 
Tajchi gratuluje zakupu

Olinda no to gratulacje, bo my to musimy jechac jak dobrze pojdzie 24 godz, a czasem to i nawet 27 h

A my wlasnie sprzedalismy autko, jakos tak mi smutno bylo, jak go zabierali...
 
kamilalopez- i ja się podpisuje pod infacolem:tak:.
3d6e299d82.jpeg
6fbc266232.jpeg

A to mój malutki drakula i kosciotrup-pirat:)
Chłopcom zbieranie słodyczy strasznie się spodobało, Domis ze szczęscia podskakiwał jak mała kózka:-).
Za to z Alusiem mam mały problem, bo kilka dni temu zaczerwieniły mu się oczka, cały czas były zaszklone i strasznie mu ropiały. Teraz zostało już tylko zaczerwienienie ale za to zaczął gorączkować i pokasływać, a najdziwniejsze jest to, że od 3 dni ucina sobie popołudniowe drzemki, czego nie robił już od 7 miesięcy, pewnie dletego, że jest osłabiony. Martwi mnie to trochę, bo on rzadko choruje(ostatni raz rok temu) ale jak już zacznie to zawsze kończy się to dusznosciami, a od tego krótka droga do astmy, szczególnie w mojej rodzinie. W razie czego mam dla niego inhalator ale w zeszłym roku i tak szpital nas nie ominął:no:.
 
reklama
Witam. Mieszkam w UK. Obecnie jestem w 14tyg. ciąży. 2 dni temu byłam na pierwszym USG, trwało to może 10min. Osoba wykonująca badanie stwierdziła, że jest za pózno na zbadanie tyłu główki dziecka i dziecko jest za duże. Z tego co wiem powinnam mieć pobraną krew do badań m.in. w celu wykrycia zespołu Downa. Nic takiego mi nie zaoferowano, dopiero za 2 tyg. będę mieć pobieraną krew a to będzie 16tydzień. Zastanawiam się czy to nie za póżno. Jestem bardzo nie zadowolona z opieki tutaj. Zaznaczam, że jest to moja pierwsza ciąża i bardzo się martwię. Jeśli ktoś może mi podpowiedzieć jakie badania powinnam zrobić to bardzo proszę o odpowiedz. Dziękuję
 
Do góry