reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne Nowosolanki :))

reklama
Zaczynam :) Jestem w 8 tygodniu ciąży :) dwie kreseczki zobaczyłam 6 maja :) Zachęcam wszystkie Panie będące w ciąży a zamieszkałe w Nowej Soli do udzielania na forum :)
 
Nie ma w Nowej Soli czegos takiego jak klub mam nad czym ubolewam. Jesli jakies mamy siedza z dziecmi w domu i maja mozliwosc dojazdu zapraszam na kawe. Dzieci pobawia sie razem,mamy poznaja,moze cos wspolnie sie rozpocznie. Pozdrawiam i zachecam do kontaktu.
 
Heej. ;) Ostatnio wypowiadając się w temacie Zielonej Góry, nie dostrzegłam żadnej przyszłej lub obecnej mamy z Nowej Soli. - więc pytanie czy są tu jakieś mamy z Nowej Soli?
 
reklama
Do góry