• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

ciężaróweczki po in vitro

to szybko poszło 🤯. Ja dawałam papierówkę z owsianką. U Młodego tylko się lekko konsystencja zmieniła na bardziej zwartą. Ale jest na kp więc może dlatego. Z tego co pamietam to są 2 rodzaje błonnika. Jeden zwiększa objętość i zwartość kupy, drugi przyspiesza pasaż w jelitach. Więc niekoniecznie po błonniku będzie miękka kupka.
Edit. Usunęłam tamten post bo sama doszłam dlaczego🤦‍♀️🤣🤣🤣 u nas wg to zielone kupki są (tj były) odkąd przeszliśmy na mleko bez białka krowiego bo wyszło że jesteśmy uczulone i mamy to na receptę. Odkąd zaczęłam dawać małej herbatkę koperkowa-która uwielbia a chętnie ja piła w upalne dni potrafiła na przemian z wodą wypić nawet po 200-300ml, robi ładne żółte kupki. Ale ostatnio jakieś trzy dni temu odstawilam herbatkę bo za rzadkie już kupy miała i to chyba raczej przez to bo znów wrócił zielony kolor🤷 więc czas wrócić do herbatki😉
 
reklama
to szybko poszło 🤯. Ja dawałam papierówkę z owsianką. U Młodego tylko się lekko konsystencja zmieniła na bardziej zwartą. Ale jest na kp więc może dlatego. Z tego co pamietam to są 2 rodzaje błonnika. Jeden zwiększa objętość i zwartość kupy, drugi przyspiesza pasaż w jelitach. Więc niekoniecznie po błonniku będzie miękka kupka.
Owsianki jeszcze nie próbowałam chce dziś zrobić kolejne podejście z brokułem na parze bo wcześniej wybrzydzala 🤷
 
I Ty to gotujesz?
tak. Nie podaję mu mięsa, więc się zastanawiałam nad słoiczkami z mięskiem (jestem wege i surowe mięso teraz mnie odrzuca) ale mąż (też wege) stwierdził, że woli w ogóle beż mięsa, więc nie kupiłam i gotuję. Największy problem to mam z podaniem mu dania w ciągu 30-60 min od karmienia piersią, bo zanim się zbiorę, ugotuję i wystudzę to mijają 2 h i Młody już krócej pije z piersi, a pierś powinna być podstawą przy kp do ukończenia roku. Trochę tego na razie nie ogarniam...
 
tak. Nie podaję mu mięsa, więc się zastanawiałam nad słoiczkami z mięskiem (jestem wege i surowe mięso teraz mnie odrzuca) ale mąż (też wege) stwierdził, że woli w ogóle beż mięsa, więc nie kupiłam i gotuję. Największy problem to mam z podaniem mu dania w ciągu 30-60 min od karmienia piersią, bo zanim się zbiorę, ugotuję i wystudzę to mijają 2 h i Młody już krócej pije z piersi, a pierś powinna być podstawą przy kp do ukończenia roku. Trochę tego na razie nie ogarniam...
Super! Ja też nie jestem mięsna bardzo i nie dotykam mięsa surowego ale właśnie muszę zacząć się za tym mięsem rozglądać, bo gdzie w ogóle kupić mięso dobre dla niemowlaka 🙈
 
tak. Nie podaję mu mięsa, więc się zastanawiałam nad słoiczkami z mięskiem (jestem wege i surowe mięso teraz mnie odrzuca) ale mąż (też wege) stwierdził, że woli w ogóle beż mięsa, więc nie kupiłam i gotuję. Największy problem to mam z podaniem mu dania w ciągu 30-60 min od karmienia piersią, bo zanim się zbiorę, ugotuję i wystudzę to mijają 2 h i Młody już krócej pije z piersi, a pierś powinna być podstawą przy kp do ukończenia roku. Trochę tego na razie nie ogarniam...
A ile ma Twoje dziecko?
 
reklama
Ja też. Póki co tylko pojedyncze warzywa gotowane na parze.
Tylko ze ja zaczęłam 3-4 tygodnie temu 😂. Trochę się z tym jedzeniem pierdzielę bo daje jeden smak 2-3 dni i tak mi schodzi.
Owsianke dałam wczoraj i pogardził. Krzywił się jakbym mu cytrynę dała 😂.
A będziesz szła w te blw czy łyżeczka? Ja na razie łyżeczka bo mnie ten syf przeraża trochę 🙆
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry