reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
No wlasnie chce kupic takie sportowe za kostke.model upatrzony😁
ale Twoja corcia dopiero zaczyna chodzic, nie? Ja takiemu dziecku nie kupowalabym buta za kostke, nie bedzie jej wygodnie, bo na bank bedzie duzo siadania i wstawania na tym etapie, a nie typowego chodzenia… Do kostki tak, ale wyzszd wg mnie nie beda wygodne.
 
ale Twoja corcia dopiero zaczyna chodzic, nie? Ja takiemu dziecku nie kupowalabym buta za kostke, nie bedzie jej wygodnie, bo na bank bedzie duzo siadania i wstawania na tym etapie, a nie typowego chodzenia… Do kostki tak, ale wyzszd wg mnie nie beda wygodne.
No czlapie juz prawie miesiac ale i tak sie potyka o wszystko wlacznie ze swoimi nogami a zwlaszxza jak biegnie bo tatus goni🤦‍♀️ myslakam ze te za kostke beda lepsze na jesien🤔
 
No czlapie juz prawie miesiac ale i tak sie potyka o wszystko wlacznie ze swoimi nogami a zwlaszxza jak biegnie bo tatus goni🤦‍♀️ myslakam ze te za kostke beda lepsze na jesien🤔
nasz chodził w tych cała jesień i zimę - w nl ciężko o mróz czy śnieg
 

Załączniki

  • IMG_6314.jpeg
    IMG_6314.jpeg
    59,4 KB · Wyświetleń: 45
No czlapie juz prawie miesiac ale i tak sie potyka o wszystko wlacznie ze swoimi nogami a zwlaszxza jak biegnie bo tatus goni🤦‍♀️ myslakam ze te za kostke beda lepsze na jesien🤔
no jasne ze takie sa lepsze, ale wg mnie nie na dziexko, ktore uczy sie chodzic. Za rok tak, tera kupilabym cos max do kostki, miekkiego, zeby bylo jej wygodnie i nic nie cisnelo. I na zime wzielabym jakis wygodny kombinezon, tak samo zeby chciala chodzic i sie bawic i eksperymentowac, a nie siedziec w wozku bo niewygodnie.
 
reklama
Do góry