reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
no do tego stara 🤣nie wiem czemu jeszcze nie wzięłam z nim ślubu jest taki pomocny dziś np zamiótł ja patrzę co tam jest pod tą choinka a on odmiotl tam ten piach bo mówi żeby się nie nosiło 🤣
No chlop idealny popatrz👍😁 a pierscionek chociaz jest🤔
Moj robil dzisoaj pieczarki smazone w ciescie serowym takze kochana mamy takich super facetow a my narzekalysmy🤦‍♀️🤣w piekle bedziemy sie smazyc🤣🤣🤣
 
A kiedy ten nocnik?moja skpnczy w czerwcu 2 lata wiec myslalam ze moze już🥴
a tu reguly nie ma, ale @mArusia33 corcia koncem roku bedzie miec gdzies poltora roku, nie? A to raczej dosc wczesnie.
Moja pozno ospieluchowana (prawie 3 lata), ale to dlatego, ze ja cisnienia na to nie mam. Mlodsza tez gdzies wiosna ospieluchuje wiec tez prawie 3 bedzie miec..
 
A kiedy ten nocnik?moja skpnczy w czerwcu 2 lata wiec myslalam ze moze już🥴
Mój syn miał 20 miesięcy. Córka 2.4l bo chciałam po urlopie. Najlepiej pokazywać taka możliwość co jakiś czas, bez ciśnienia..nie to nie, zakładamy pieluchę na kolejny miesiąc lub dwa.
Bardzo dobrym pomysłem jest książka o sikaniu, mieliśmy taką z przyciskiem dźwiękowym.
 
Mój syn miał 20 miesięcy. Córka 2.4l bo chciałam po urlopie. Najlepiej pokazywać taka możliwość co jakiś czas, bez ciśnienia..nie to nie, zakładamy pieluchę na kolejny miesiąc lub dwa.
Bardzo dobrym pomysłem jest książka o sikaniu, mieliśmy taką z przyciskiem dźwiękowym.
ja mam ksiazke, piosenke i moja ma pelna kontrole, ale co? Jak nie chce usiasc to nie i ch. A jak chce to siada jak stary, sika i w staje. Ale w nocy jest w stanie wypic po 300ml wody i wiecej wiec przynajmniej raz piekuche zmieniam i to mnie powstrzymuje przed odpieluchowaniem. Starsza to byly 3 dni, przekupilam hulajnoga i sie okazalo, ze gotowa byla bezproblemowo 🤪
 
Dziewczyny, jak odstawialyscie smoczka? Podobno ok 10 miesiąca jest na to najlepszy czas.
Od 3 dni zabieram w dzień i daje tylko w nocy, bo byśmy tego nie przetrwali z mężem. Usypianie w dzień bez smoka to nieporozumienie 😑
Podobno się rozcina/ przecina. Ale ja jestem beznadziejnym przypadkiem, bo moja to akurat po roku, przy odstawieniu od piersi dopiero zaczęła ssać, bo nie było innej opcji. Po roku 🤦🤦🤦🤦
 
reklama
Do góry