reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny, kiedyś tu czytałam o jakichś olejach lub czymś podobnym dodawanym do jedzenia dla malucha. Za jakiś czas będziemy rozszerzać dietę i chciałabym się zaopatrzeć w coś, co doda odrobiny smaku niektórym warzywom, np. kalafiorowi, któryjest gorzki bez soli albo szpinakowi, który smaku nie ma. Podpowiedzcie co kupić, gdzie kupić i jak stosować🙈
 
Dziewczyny, kiedyś tu czytałam o jakichś olejach lub czymś podobnym dodawanym do jedzenia dla malucha. Za jakiś czas będziemy rozszerzać dietę i chciałabym się zaopatrzeć w coś, co doda odrobiny smaku niektórym warzywom, np. kalafiorowi, któryjest gorzki bez soli albo szpinakowi, który smaku nie ma. Podpowiedzcie co kupić, gdzie kupić i jak stosować🙈
To nie chodzi o smak, ile o to, że witaminy wchłaniają się z tłuszczem i dlatego powinno się dodawać.
Ja kupiłam mix (olejów roślinnych (rzepakowego, słonecznikowego, lnianego) i oliwy z oliwek) ale pewnie najlepiej byłoby podawać pojedynczo każdy z tych.
Allegro u mnie tradycyjnie, trochę skropić warzywa i owoce, kilka kropel wystarczy
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-01-10-11-38-44-754_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2023-01-10-11-38-44-754_pl.allegro.jpg
    141,7 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Dziewczyny, kiedyś tu czytałam o jakichś olejach lub czymś podobnym dodawanym do jedzenia dla malucha. Za jakiś czas będziemy rozszerzać dietę i chciałabym się zaopatrzeć w coś, co doda odrobiny smaku niektórym warzywom, np. kalafiorowi, któryjest gorzki bez soli albo szpinakowi, który smaku nie ma. Podpowiedzcie co kupić, gdzie kupić i jak stosować🙈
przy rozszerzaniu diety podajesz rozne tluszcze, oliwe, olej rzepakowy, maslo. Nie ma reguly co masz dac, najlepiej zeby bylo zroznicowane. Gotujesz np marchewke, dodajesz odrobinke oliwy czy masla, troszke wody z gotowania i blendujesz i tyle.
 
Do góry